İş İlanlarıYurtdışı Kariyer

Deel Danimarka İsveç İş İlanı

Deel, işletmelerin herkesi, her yerde, kolayca işe almasına yardımcı olan küresel bir ekiptir. Deel, 100’den fazla ülkeye yayılan üç binden fazla kendi kendine yeten kişiden oluşuyor. Birleşik ama çeşitliliğe sahip kültürümüz, Deel platformunu ve müşterilerimiz için ürünlerimizi sürekli olarak öğrenmemizi ve yenilememizi sağlıyor.

Şirketler dünyanın herhangi bir yerindeki en iyi yetenekleri işe alabilmelidir; biz de bunu gerçeğe dönüştürmek için en iyi platformu oluşturuyoruz. Pazar lideri teknolojimiz, uzmanlığımız ve küresel ekibimiz Deel platformunun başarısı için çok önemlidir. Alanımızda en iyi ürünleri ve platform özelliklerini sunarak dünya çapında milyonlarca işe olanak sağlıyoruz ve küresel iş gücünü en iyi şirketler ve fırsatlarla buluşturuyoruz.

Neden Deel’in başarı öyküsünün bir parçası olmalısınız?

30 millik bir işe alım yarıçapı artık şirketlerin nasıl işe alım yapacağını belirlememeli çünkü büyük yetenekler her yerde yaşıyor. Deel, mükemmel adayları harika şirketlerle eşleştiren, işe alma sınırlarının ve sonsuz yeteneklerin olmadığı bir dünya görüyor.

Deel Danimarka İsveç İş İlanı için Tıklayınız

Küresel ekiplere tam hızda işe alım, katılım, yönetim, ödeme ve ölçeklendirme için ihtiyaç duydukları tüm araçları sunuyoruz. Şirketleri dünya çapındaki yeteneklerle sorunsuz bir şekilde buluşturan nesiller boyu bir platform oluşturarak çeşitlilik içeren bir küresel ekonomiyi teşvik etmeyi hedefliyoruz.

2021’deki başarılı D Serisi’mizden sonra geçen yıl 50 milyon dolar daha toplayarak değerlememizi ikiye katlayarak 12 milyar dolara çıkardık.

Uluslararası maaş bordrosu ve uyumlulukta pazar lideri olan Deel’e katılmak için bundan daha heyecanlı bir zaman olmamıştı.

Deel’de Ne Yapacaksınız?

 • Hedeflenen bir hesap listesini büyütün ve sahip olun
 • Yeni iş edinmek için bir bölge planı geliştirin
 • Potansiyel müşterilere rehberlik ve konu uzmanlığı sağlayarak müşteri satın alma yolculuğunu baştan sona yönetin
 • Aylık ve yıllık gelir hedeflerini karşılayın veya aşın
 • Bireysel destek, satış geliştirme temsilcinizle işbirliği yaparak ve gelen potansiyel müşterileri yöneterek sürekli olarak güçlü bir satış hattı geliştirin
 • İşimiz ve satış sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilmemiz için CRM sistemini müşteri bilgileri, tahminler ve satış hattı verileriyle güncel tutun

Bazı Temel Nitelikler

 • Yalnızca EMEA bölgesinde bulunan
 • Avrupa’da Orta Pazar segmentine en az 1 yıl satış yapmak üzere 3 yıldan fazla satış deneyimi
 • Sıfırdan bir bölge geliştirme, tüm satış döngüsünü yürütme ve net yeni logolar ekleme konusunda kanıtlanmış bir performans geçmişi
 • Müşteri Başarısı ve Memnuniyetini sağlamak için işlevler arası ekiplerde deneyim
 • Hızlı tempolu bir startup için çalışma ve artan düzeyde sorumluluk alma arzusu,
 • İsveççe veya Danca ve İngilizce dillerinde güçlü yazılı ve sözlü iletişim

Toplam ödüller

İş gücümüz, bulundukları yerde kendilerini karşılayan adil ve rekabetçi ücreti hak ediyor. Ölçeklenebilir faydalar, ödüller ve ayrıcalıklar içeren toplam ödül programlarımız, kapsayıcılık ve herkes için erişim konusundaki kararlılığımızı yansıtmaktadır.

Deel’de aşağıdakilerden keyif alacaksınız:

Görevinize uygun bilgisayar ekipmanı
Hisse senedi hibe fırsatları
Çalışma durumunuza ve ülkenize bağlı olarak ek avantajlar ve avantajlar
Eviniz, plajınız veya WeWork olsun, nerede çalışacağınızı seçme yeteneği

Deel olarak biz fırsat eşitliği sağlayan bir işvereniz ve şirketimizde çeşitliliğe değer veriyoruz. Irk, din, renk, ulusal köken, cinsiyet, cinsel yönelim, yaş, medeni durum, kıdem durumu, engellilik durumu veya yasal olarak korunan diğer geçerli özelliklere dayalı ayrımcılık yapmayız.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu