BlogÜniversite Hayatı

Bambu Eğitim Yeni Dönem Gönüllü Başvurusu

Bambu Eğitim Platformu; eğitim desteğine ihtiyaç duyan öğrencilerle onlara destek olmak isteyen gönüllüleri buluşturan çevrim içi eğitim platformudur.
Yeni dönem “Bire Bir Eğitim Programı” gönüllü başvuruları başlamıştır.
BİRE BİR EĞİTİM PROGRAMI NEDİR?
Bire Bir Eğitim programı, eğitim desteğine ihtiyaç duyan öğrencilere yönelik her hafta düzenli olarak ders verilen, öğrencilerin müfredat derslerine destek olurken aynı zamanda kişisel ve sosyal becerilerini geliştirmenin amaçlandığı Bambu Eğitim tarafından yürütülen destek programıdır.

BİRE BİR EĞİTİMİN DETAYLARI NELERDİR?
Eşleşen gönüllü eğitmen ve öğrenci haftada 1 ders yapmaktadır. Dersler ortalama 1 saat sürmektedir. Gönüllü eğitmen, öğrencinin okul derslerine yardımcı olmakla birlikte bireysel mentorluk bağlamında öğrencinin kişisel gelişiminde rol oynamaya yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Bire Bir Eğitim destek programı, Atölye programları, Psikolojik Destek programı, Yetişkin Eğitimleri  ve Saha Çalışmaları Bambu Eğitim bünyesinde verilen eğitimlerdir. 
 
2019 Ekim ayında başlayan çalışmalarda; 32.668 bire bir eğitim dersi, 2.656 atölye çalışması, 1740 psikolojik destek görüşmesi, 47 yetişkin eğitimi ve yerel yönetimler, STKl’ar, üniversiteler partnerliğinde saha çalışmaları yapılmıştır.  
Gönüllü Sayısı: 3000+
Ulaşılan Çocuk Sayısı: 12.000+
Hedef  Kitle: 10-18 yaş grubu öğrenciler
Kapsam: 81 ilin tamamı

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu