İş İlanlarıStaj

Anadolu Sigorta Bi’Başka Deneyim

Kariyerin için Bi’Başka deneyim zamanı!

Her zaman, bugün ve yarın işimizi ileriye götürebilecek yeni yetenekler arıyoruz.

Şimdi iş hayatının başlangıcında, Türkiye’nin alanında köklü ve öncü şirketi Anadolu Sigorta’nın kariyer gelişimini nasıl desteklediğini keşfedebileceğin Bi’Başka Deneyim Digital Mode On ile tanışma zamanı.

Yetenekler için takım çalışmasını destekleyen bir ortamda çalışma, liderlerimizle etkileşim kurma, profesyonel bir çevre oluşturma, gerçek projeler üzerinde çalışarak profesyonel iş hayatına hazırlanma fırsatı sağlayan Bi’Başka Deneyim Digital Mode On başlıyor.

Deneyim kazanmak için nereden başlayacağını bilmiyorsan, Anadolu Sigorta Bi’Başka Deneyim Digital Mode On tam sana göre! Durma, iş hayatında deneyim kazanmak için hemen harekete geç!

Bi’Başka Deneyim Digital Mode On, iş hayatına başlangıç yapmak ve deneyim kazanmak isteyen genç yetenekler için Anadolu Sigorta’nın sunduğu online staj programıdır.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Önemli tarihler nelerdir
– Son Başvuru Tarihi: 16 Nisan – Sınav-Değerlendirme Dönemi: Nisan – Haziran süresi boyunca online sınavlar ve mülakatlar gerçekleştirilecektir. – Program Tarihleri: 1. Grup: Temmuz – Ağustos 2. Grup: Ağustos – Eylül – “Bi’Başka Deneyim Digital Mode On” Programı 20 iş günü sürmektedir.
Nasıl yetenekler arıyoruz?

Üniversitelerin Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ve Bankacılık ve Sigortacılık bölümlerinde öğrenim gören, sigortacılık sektöründe deneyim kazanmak isteyen, öğrenme konusunda istekli, enerjisi yüksek, yaratıcı bakış açısına sahip ve potansiyeli yüksek yetenekler arıyoruz.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu