İş İlanlarıYurtdışı Kariyer

Amerika LPI Yaz Staj Programı

Lisans derecesine sahip Uluslararası Öğrenciler için Amerika LPI Yaz Staj Programı, 2024 için ABD’de 300’den fazla öğrenci için başvurulara açılmıştır. Bu program, öğrencilerin çalışma alanlarını aydınlatmaları için ileri bir kariyer devriminin kaynağı olabilir. ABD’deki LPI Yaz Stajı Programı, dünyanın her yerinden gelen bursiyerler arasında bilgilerini paylaşmak için tüm dünyadan yüksek yetenekli beyinler sunuyor. Bu, yetenekli bireylerden oluşan kültürel bir toplulukla tek bir platformda etkileşim kurarak pratik iş deneyimini artıracaktır. ABD’deki bu LPI Yaz Stajı Programı, dünyanın her yerinden üst düzey mentorların gözetiminde farklı program etkinlikleriyle adayların akademik becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.

Amerika LPI Yaz Staj Programı 5 Haziran 2024’ten 11 Ağustos 2024’e kadar başlayan 10 haftalık bir programdır. ABD’deki bu tamamen finanse edilen LPI Yaz Stajı Programı, öğrencilere ABD’nin toplum, kültür ve öğrenme yönlerini keşfetme mücadelesi veriyor. Katılımcılar bu fırsatı Amerikan toplumunda yaşama ve katılımcılara kültürü gösterebilecek etkinliklere katılma fırsatından yararlanabilirler. ABD’de ABD’deki bu LPI Yaz Stajı Programı, profesyonel kariyerlerinin başlaması için profesyonel becerilerini geliştirmelerine yönelik potansiyel yönlere yardımcı olabilir. ABD’deki LPI Yaz Stajı Programının amacı, farklı ülkelerden başvuran adayların kendi ülkelerinin ekonomilerini geliştirmelerinde rol oynamaktır.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

2024 için ABD’deki LPI Yaz Stajı Programı, dünyanın her yerinden Uluslararası Öğrenciler için Tam Ücretsiz bir staj programıdır. Kapsanan giderlerin detayları aşağıda verilmiştir:

  • Aylık Maaş 7,720 $
  • Ücretsiz Uçak Biletleri.
  • Uluslararası enterneler için 500 $ ‘a kadar Seyahat Masrafları.
  • Konaklama masrafları.
  • Yurt içi seyahat edenler için 1.000 ABD Doları ve uluslararası seyahat edenler için 1.500 ABD Doları tutarında ek finansal destek sağlanacaktır.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu