İş İlanlarıYurt İçi Kariyer

Akbank İş İlanları 2023

Akbank İş İlanları 2023 Akbank olarak 30 Ocak 1948 tarihinde bir ticaret bankası olarak Adana’da kurulduk. Faaliyetlerimizi İstanbul’daki Genel Müdürlüğümüz, yurt içindeki 19 bölge müdürlüğü ve Almanya’daki iştirakimiz (Akbank AG) ile sürdürüyoruz. Yurt içinde 711 şubemiz, 5300 ATM’miz ve 12 binin üzerinde çalışma arkadaşımızla 19 milyonun üzerindeki müşterimize dinamik, yenilikçi, dijital bir şekilde en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Akbank olarak bankacılık uygulamalarının ötesinde teknoloji, inovasyon, gelecek ve sosyal odağını kurum kültürümüzün temelinde tutuyor, yeniliğe ve değişime öncülük ediyoruz.

Bakış açımız ve iş yapış şekillerimiz ile sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz.

Tüm süreçlerimizi geliştirirken insanı odağımıza almaktan vazgeçmiyor, değişimin merkezinde insan olduğu sürece bu yolculuğun anlamlı olduğuna inanıyoruz.

Akbank Kariyer sitesi veya mobil uygulamamız üzerinden profilini oluşturarak ilanlara başvurabilir veya bizim sana ulaşmamızı sağlayabilirsin.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Başvuru sürecinin her aşamasını, seni düzenli olarak bilgilendireceğimiz Akbank Kariyer sitesi veya mobil uygulamamız üzerinden takip edebilirsin.

Biraz ofisten, biraz evden bazen de istediğimiz yerden çalışıyoruz. Esnek çalışma saatleri ile programlarımızı kendimiz belirliyoruz.

İyi olmak, iyi hissetmek bizler için çok önemli. Çünkü biliyoruz ki her zaman önceliğimiz “İyi Bir Sen”! İyi Bir Sen Programımız ile fiziksel, psikolojik, entellüktüel, sosyal ve duygusal pek çok alanda Akbanklıları destekleyen içeriklere sahibiz. Akbank Akademi TV Sağlıklı Yaşam kanalında, ücretsiz kullandığımız Wellbees uygulamasına kadar pek çok farklı platformdan iyi olma halimizi destekliyoruz.

Sevdiklerimizle birlikte anın tadını çıkartmayı da unutmuyoruz! Doğum günü ayımızda kullanabidiğimiz doğum günü izninden, ebeveyn Akbanklıların çocukları ile unutulmaz anları paylaştığı okulun ilk günü ve karne izinlerine sevdiklerimiz ile geçirdiğimiz her anın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Farklı dinlere mensup Akbanklıların da dini bayramlarında kullanacakları izinler ile bizler için değerli ve önemli her anı dilediğimizce yaşıyoruz.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu