BursYurt İçi Burs

AHBAP Üniversite Öğrencileri Aylık 5.000 TL Burs

AHBAP Üniversite Öğrencileri Aylık 5.000 TL Burs Haluk Levent ve AHBAP platformu tarafından üniversite öğrencilerine yönelik olarak verilecek olan burs müjdesi açıklandı. Üniversite bursu başvurusu başladı.

Üniversite öğrencilerine burs müjdesi! AHBAP platformu tüm başvuru sahiplerine 12 ay boyunca 5.000 TL yatıracak – Türkiye’nin en güvenilir isimleri arasında yer alan ve kurduğu AHBAP Derneği ile milyonlarca kişinin gönlüne dokunmayı başaran Haluk Levent sosyal medya üzerinden yeni müjdesini duyurdu.

Haluk Levent sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamasında “Depremde ailelerini kaybeden tüm üniversiteli kardeşlerime sesleniyorum. 1 yıl boyunca ayda 5 bin ₺ bursunuz hazır. Sadece başvurunuzu eksiksiz yapmanız yeterli! Haydi!

Aylık 5.000 TL Burs BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Ahbap Derneği, ihtiyaç sahibi kişilere ayni ve nakdi olmak üzere her türlü yardımda bulunmak, toplumda yardımlaşma bilincinin güçlenmesini sağlamak, iyi insan ve iyi toplum inşasına hizmet etmek, yeni işbirliği modelleri ve projelerle çağdaş ve sürdürülebilir yardımlaşma ve dayanışma ağları oluşturmak, yerel kültürün korunarak günümüz teknolojik olanaklarıyla gelişmesine ve geleceğe taşınmasına katkı sağlamak amacı ile kurulmuştur.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu