Erasmus+Erasmus+ Gençlik

Erzurum Erasmus+ Gençlik Projesi

Erzurum Erasmus+ Gençlik Projesi Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Koordinatörlüğünde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Kayseri Üniversitesi, Mardin Artuklu Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi  ve Sivil Yaşam Derneği tarafından Erasmus+ KA154 kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2023-2-TR01-KA154-YOU-000168704 referans numaralı “Gençlerin Gözünden Kariyer 4.0″  gençlik katılımı projemiz kapsamında Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde kariyer planlama ve Beceri uyumsuzluğu ile mücadeleye yönelik grup çalışmaları ve politika önerileri gerçekleştirilmesi ve geliştirilen önerilerin Ankara’da düzenlenecek Ulusal Zirvede karar alıcılara sunulması hedeflenmektedir.

Bu kapsamda dördüncü bölgesel toplantı 17-20 Temmuz 2024 tarihinde Atatürk Üniversitesi ev sahipliğinde Erzurum İlinde gerçekleştirilecektir.

Erzurum Erasmus+ Gençlik Projesi Başvuru için Tıklayınız

4 günlük proje süresi boyunca sınırlı düzeyde teorik eğitim gerçekleştirilecek, yaygın öğrenme teknikleri, deneyimsel öğrenme ve grup çalışmaları ana metodolojiyi oluşturacaktır.  Projeye katılmaya hak kazanan katılımcıların konaklama, yemek giderleri ve yolculuk harcamaları proje kapsamında karşılanacaktır. Proje katılımcıları için Youthpass belgesi, Europass özgeçmiş, ulusal katılım belgesi ve Dijital Rozet takdim edilecektir. Seçilen katılımcılara detaylı bilgi paketi iletilecektir. Projede yer alarak bölgesel toplantıları tamamlayan katılımcılar “Kariyer Elçileri” olarak bölgesel toplantı sonrasında da sahada çalışmaya ve veri toplamaya devam edecektir.

Sorularınız için kariyer4.0proje@gmail.com üzerinden Alaeddin Türkmen ile iletişime geçebilirsiniz.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu