İş İlanlarıYurt İçi Kariyer

İzmir NATO Arşivleme Asistanı İş İlanı Aylık Maaş: 36 Bin TL

İzmir NATO Arşivleme Asistanı İş İlanı Aylık Maaş: 36 Bin TL Ana Lokasyon Türkiye-İzmir NATO Kara Komutanlığı Karargahı

Son Başvuru Tarihi 01 Ekim 2023, 12:59:00

Maaş (Maaş Esası) : 35.962,00Türk Lirası (TRY) Aylık

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Müttefik Kara Komutanlığı (LANDCOM) Karargahı, kara alanının hazırlığını, birlikte çalışabilirliğini, standardizasyonunu ve yeterliliğini sağlayarak NATO ve Ortak Kara Kuvvetlerinin koordinasyonundan ve senkronize edilmesinden sorumlu olan Harekat Alanı Kara Bileşeni ve Kara Savunucusudur; Müttefik kuvvetlere planlama, koordinasyon ve komuta yetenekleri sağlamak için karargah unsurlarını sipariş üzerine konuşlandırır.

Personel Asistanı (Arşivleme), mevcut ve tarihi değere sahip belgelerin uygun şekilde düzenlenmesi, dosyalanması ve muhafaza edilmesinden ve LANDCOM belgelerinin saklanması, sınıflandırılması, dağıtılması, dosyalanması, ayıklanması ve geri alınması (elektronik olarak ve basılı kopya) konusunda personele tavsiyelerde bulunmakla sorumludur.

İstenen Eğitim Niteliği

Yüksek Ortaöğretim ve insan kaynakları yönetimi, işletme yönetimi, hukuk, sosyal bilimler veya ilgili alan, kamu yönetimi veya ilgili disiplinde 3 yıllık fonksiyonla ilgili deneyime sahip resmi bir teknik veya mesleki sertifika ile sonuçlanan yüksek mesleki eğitim veya Ortaöğretim ve tamamlanmış ve tamamlanmış İlgili disiplinde 5 yıllık deneyim sonrası mesleki yeterlilik veya mesleki akreditasyona yol açan ileri mesleki eğitim.

Bu görevde ve bu Genel Merkez’de hem sözlü hem de yazılı çalışmalar ağırlıklı olarak İngilizce olarak yürütülmektedir.

Nitelikler/Yetkinlikler

• Kişisel Nitelikler: Görevlinin metodik, ayrıntıları ele almada becerikli ve kuralların uygulanmasında katı olması gerekir.

• Profesyonel Bağlantılar: Görevlinin ana iletişim kişileri Koordinasyon Görevlileri, genel olarak belge oluşturucular ve NATO Karargâhı ve SHAPE’teki arşiv personelidir.

• Hedeflere Katkı: Kayıtlar çok değerlidir, bazıları sınıflandırılmıştır. Mevcut kayıtların tutulması ve gerektiğinde hızlı bir şekilde geri alınması LANDCOM çalışmasının önemli bir parçasıdır.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu