Erasmus+Erasmus+ Gençlik

Yunanistan Gençlik Çalışanı Hareketliliği

Proje Tarihleri : 18-27 Haziran 2021
Proje Süresi : 10 Gün
Yer : Lefkas (Yunanistan)
Katılımcı Sayısı : 2 (İki)

Açıklama
Türkiye’den Pi Gençlik Derneği’nin ortağı olduğu ve yukarıda temel bilgileri yazılı Erasmus Plus (KA1) Gençlik Çalışanı Hareketliliği projesi için katılımcı(lar) aranmaktadır. Başvuru için derneğimizin üyesi veya yerel gönüllüsü olmanız şart değildir. Projeye, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 18 yaşından büyük herkes (üst yaş sınırı yok) başvurabilir. Proje hakkında detaylı bilgi bu ilan sayfasının “Ek Dosyalar” bölümünde yer alan bilgi paketinde mevcuttur. Lütfen proje bilgi paketinde yer alan açıklamaları dikkatlice okuduktan sonra başvuru yapınız. Başvuru için izlemeniz gereken adımlar aşağıda detaylı olarak anlatılmıştır. Aşağıdaki açıklamalara göre başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca derneğimizin tüm duyurularından anında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza abone olmayı unutmayın! Telegram Duyuru Kanalımız https://t.me/pigenclikdernegi

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Başvuru Sonrası Süreç
Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular kontrol edilir.

Başvurunuzun durumunu siteye üye girişi yaptıktan sonra “Pano” bölümündeki “Başvurular” başlığı altında takip edebilirsiniz. Durum kısmında başvurunuzun sonucu görünecektir. Sonuçların başvuruların kapanmasından sonra tahmini 1 hafta içerisinde açıklanması planlanmaktadır.

Telegram Kanalımıza Abone Olmak için
https://t.me/pigenclikdernegi

Erasmus Plus KA1 Gençlik Çalışanı Hareketliliği Nedir?
Erasmus Plus Programı, ESC dışında gençler ve gençlik çalışanları için birçok fırsat sunmaktadır. Bunlardan biri de Gençlik Çalışanı Hareketliliği projeleridir. Bu tür projeler hakkında daha fazla bilgi için buradaki yazımızı okumanızı öneririz.

Sorularınız için lütfen iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu