Erasmus+ESC

Yunanistan EVS ESC Gönüllü Hizmeti

Açıklama ve Detaylı Bilgi

Proje Tarihleri : 7 Temmuz – 7 Ağustos 2021
Proje Süresi : 30 Gün
Yer : Lefkas Adası (Yunanistan)
Gönüllü Sayısı : 3 (Üç)

Açıklama
Pi Gençlik Derneği’nin Türkiye’den gönderen kuruluş olduğu ve yukarıda temel bilgileri yazılı gönüllülük projesi için gönüllü(ler) aranmaktadır. Başvuru, faaliyetlerin başlayacağı tarih itibari ile 18 yaşına giren ve 30 yaşını tamamlamamış 18-30 yaş arası herkese açıktır. Başvuru için üyemiz veya yerel gönüllümüz olmanız şart değildir. Bu proje hakkında detaylı bilgi bu ilan sayfasının “Ek Dosyalar” bölümünde yer alan bilgi paketinde mevcuttur. Lütfen proje bilgi paketinde yer alan açıklamaları dikkatlice okuyunuz. Aşağıdaki açıklamalara göre başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca derneğimizin tüm ESC duyurularından anında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza abone olmayı unutmayın! Telegram Duyuru Kanalımız https://t.me/pigenclikdernegi

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Başvuru Sonrası Süreç
Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular kontrol edilir, tam ve doğru şekilde başvuru yapan adayların belgeleri ev sahibi kuruma iletilir. Nihai değerlendirme ve seçim ev sahibi kurum tarafından yapılır.

Başvurunuzun durumunu siteye üye girişi yaptıktan sonra “Pano” bölümündeki “Başvurular” başlığı altında takip edebilirsiniz. Durum kısmında başvurunuzun sonucu görünecektir. Her ev sahibi kurumun çalışma temposu ve iş yoğunluğuna göre değerlendirme sürecinin sonuçlanması farklılık göstermektedir. Geçmiş deneyimlerimize göre süreç başvuruların kapanmasından sonra tahmini 1 aylık süreyi kapsayabilir.

Sorularınız için lütfen iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu