EVS- AGH Fırsatları

Yunanistan 1 Ay Kısa Dönem AGH-EVS

kısa-donem-agh

 

 

 

Proje Tarihleri : 02 Temmuz – 02 Ağustos 2019
Proje Süresi : 30 Gün (Kısa Dönem)
Yer : Lefkas (Yunanistan)
Gönüllü Sayısı : 2 (İki)
Son Başvuru : 31 Mart 2019, saat 23.00

 

Açıklama
Toplam 9 ülkeden 22 gönüllünün aynı anda katılacağı bir yemek festivali için Türkiye’ den 2 gönüllü aranıyor. Pi Gençlik Derneği’ nin Türkiye’ den gönderen kuruluş olduğu bu proje hakkında temel bilgileri aşağıdaki bilgi paketinde bulabilirsiniz.

 

Bilgi Paketi

 

Başvuru
Başvuru yapmak isteyen kişilerin İngilizce Europass CV ve İngilizce Motivasyon Mektuplarını en geç 31 Mart 2019, saat 23.00’e kadar agh@pigenclikdernegi.org adresine göndermeleri gerekmektedir. Lütfen e-postanızın konu kısmına “AGH-69 Yunanistan” yazınız. Başvuruların çok olmasından dolayı konu kısmı doğru şekilde yazılmayan başvurular diğer e-postalar arasında kaybolabilir ve değerlendirmeye alınmayabilir. Bu nedenle bu konuya lütfen dikkat ediniz.

Başvuru Sonrası Süreç
Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular değerlendirmeye alınır. Başvuruların yoğunluğu nedeniyle sadece olumlu değerlendirilen adaylar ile irtibata geçilir. Bu süreç tahmini başvuruların kapanmasından sonraki 1 aylık süreyi kapsayabilir. Sorularınız için lütfen iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı