Eğitim & Etkinlik

Young Executive Academy Başvuruları Başladı

Orta Doğu ve Balkanların en kapsamlı, en prestijli ve en etkili akademisi Young Executive Academy ile dopdolu 3 ay başlıyor ✨

7 Aralık’ta başlayan ve 6 ay sürecek YEA Online Akademi’nin ilk 3 ayında 60.000+ başvuru arasında Assesment Test ile seçilen 1250 seçkin öğrenciyi sektöründe öncü 50+ firma ve 60+ konuşmacıyla buluşturduk ve hedefimiz olan 80+ firma ve 120+ konuşmacıyla da buluşturmaya devam edeceğiz.

YEA  (Young Executive Academy), yetenekli genç yönetici adayların stratejik bakış açılarını ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefleyen, değişime ayak uyduran değil değiştiren bireyler için özenle hazırlanmış bir dizi akademi programıdır. Klasik üniversite zirvelerinden farklı olarak firmaların gelip firma tanıtımları yapmadığı bir programdır. Şirketlerin profesyonel yöneticileri, uzman oldukları birçok alanda sizleri donatmak için ellerinden geleni yapmaya devam edecekler.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Süreç:

📌 Ön Başvuru sonrası yapılacak Genel Kültür, Genel Yetenek ve İngilizce olmak üzere 30 soruluk online sınavda başarılı öğrenciler katılıma hak kazanacak.

📌 Şirket sunumlarının yanı sıra, workshop ve networking ortamları ile şirketlerle online portallar üzerinden görüşmeler yapılmaya devam edilecek.

📌 Akademi sonunda Başarı ve Katılım Sertifikası da alacağınızı unutmayın.

🌟 İster öğrenci, ister girişimci olun, yeteneklerinizi YEA Online Akademi ile donatmanız başarılı olmanız için şart!

İnsan Kaynakları, Endüstri 4.0, Girişimcilik, Big Data ve Satış&Pazarlama olmak üzere 5 farklı alanda sektöründe öncü olan 40 farklı firmayı ve birbirinden deneyimli konuşmacılarla keyifli bir dönem yaşadık ve yaşamaya da devam ediyoruz.

Eğitim İçerikleri:

İnsan Kaynakları: Kariyerini İnsan Kaynakları alanında ilerletmek ve iletişim, analiz, inisiyatif alabilme becerisi gibi yetkinliklerini geliştirmek isteyen tüm üniversite öğrencilerini ve yeni mezunları üst düzey yöneticilerden firma değil konu öğrenmeye davet ediyoruz.

Endüstri 4.0: Kariyerini üretim ve mühendislik alanında ilerletmek ve inovatif düşünme, yaratıcılık, kompleks problem çözme gibi becerilerini geliştirmek isteyenlere öneriyoruz.

Girişimcilik: Kariyerini Girişimcilik alanında ilerletmek ve yönetim, planlama, yaratıcı düşünme, problem çözme gibi becerilerini geliştirmek isteyenlere öneriyoruz.

Big Data: Kariyerini Big Data alanında ilerletmek ve yapay zekâ, analiz/sentez, bilgiye ulaşım, analitik düşünme gibi becerilerini geliştirmek isteyenlere öneriyoruz.

Satış & Pazarlama: Kariyerini Satış Pazarlama alanında ilerletmek ve etkili iletişim, girişimcilik, yaratıcı düşünme, kriz yönetimi gibi becerilerini geliştirmek isteyenlere öneriyoruz.

Katılımcılarımızın ve eğitmenlerimizin görüşlerine ulaşabilmek için Instagram hesabımızı takipte kalın: www.instagram.com/yeaistanbul 🌸


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu