Eğitim & Etkinlik

Yeşil Posta Ekip Arkadaşı Arıyor

Yeşil Posta, bireylerde ekolojik farkındalık oluşturmak ve mevcut farkındalığı artırabilmek amacıyla okuyucuya objektif bakış açısıyla zengin, güvenilir ve okunabilir uzunluktaki ekoloji bilgisini ulaştırır. Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan bu girişim, dijital platformlarda var olan gürültü ve bilgi kirliliğine karşı, ekolojik haber, bilgi ve önerileri sizler için derler ve e-posta aracılığıyla posta kutularınızı yeşillendirir.

Ekoloji bilgisinin müfredata dahil edilmemesi ve güncel çevre haberlerinin televizyonlarda haber olarak gösterilmemesinden dolayı bireyler çevre sorunlarının yeterince farkında olmadıkları gibi çözüme yönelik faaliyete de geçemiyorlar. Bu sebeple Yeşil Posta bireylerin hem farkındalık kazanmasını hem de harekete geçmelerini sağlamaya çalışmaktadır.

Katılım Formu

Ekip Arkadaşımızda aradığımız özellikler;

-Ekolojiye ilgili ve bu konuda bilgi sahibi
-Okumayı ve araştırmayı seven
-Gündemi takip eden
-Kelime bilgisi kuvvetli, yaratıcı
-İşini ve ürettiği değeri ciddiye alan bir yapı

Biz Yeşil Posta olarak birbirimizden öğreneceğimiz çok şey olduğunu düşünüyoruz. İçerik ekibinde senden beklediklerimiz;  Yeşil Posta’nın vizyonuna uygun, tarafsız, zengin ve güvenilir içerik üretmek. Eğer sen de yazı kabiliyetine güveniyorsan başvurunu bekliyoruz.

Ekibe katılmak üzere başvuru yaptığın için teşekkür ederiz:)


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu