BlogOnline Kaynaklar

Stanford Üniversitesi Ücretsiz Online Eğitimler

Stanford Online, Stanford’daki en parlak ders ve materyalerin bazılarına ön sırada yer veriyor. Güçlü küresel ve genişletilmiş eğitim kataloğumuz, öğrenmenizi genişletmek, kariyerinizi geliştirmek ve hayatınızı geliştirmek için çeşitli yollar sunar.

Lisansüstü ve profesyonel sertifikalar, ileri dereceler, küresel ve yönetici eğitim programları, yaşam boyu öğrenme ve ücretsiz içerik arasından seçim yapın. Fakülte, endüstri ve diğer öğrencilerle çevrimiçi, kampüste, işte ve dünyanın her yerinden iletişim kurun.

Stanford Online, 1995’ten beri genişletilmiş eğitimde öncü olan Stanford Profesyonel Gelişim Merkezi’nin bir parçasıdır. Bizler, entelektüel merakın ve yenilikçi bir ruhun geliştiği Stanford Üniversitesi kampüsündeyiz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak sağlam bir kurs ve program kataloğu geliştirmek için Stanford okulları, bölümleri, programları ve merkezleri ile yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Dünyayı yeni bir şekilde görün. Stanford topluluğumuza katılın.

STANFORD ONLINE. YAŞAM BOYU ÖĞRENME.

STANFORD ÜNİVERSİTESİ ÜCRETSİZ ONLİNE EĞİTİMLERE KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Hayat yolculuğunuzun neresinde olursanız olun, dünyanın her yerinden Stanford Online ile öğrenin ve büyüyün. Ücretsiz çevrimiçi kurslardan ileri derecelere ve yönetici eğitimine kadar Stanford, yaşam ve profesyonel gelişim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

stanford-online-egitim


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu