Gençlik Projeleri

SALT Gençlik Derneği Gönüllülerini Arıyor!

salt-genclik

Gücünü gençlikten heves ve heyecandan alan SALT Gençlik Derneği dünden bugüne, gönüllüleri ile birlikte dernek statüsü kazanana dek; birçok yerel ve uluslararası proje geliştirmiş ve gerçekleştirmiştir.

 

Sosyal medya hesaplarımızı incelemenizi öneriyoruz.

 

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

KİMLERİN BAŞVURULARINI BEKLİYORUZ? :

– Başvuru tarihinde 18 yaşından gün almış, 30 yaşını aşmamış,

– Gönüllülük bilincine sahip,

– Sosyal aktivitelere katılmayı seven,

– Grafik Tasarım ve Video içerik üretme ile ilgili yetkinliğe sahip,

– Aldığı sorumluluğu yerine getirme bilincine sahip,

– Proje yazma, metinlerin çevirisi (AB dilleri başta olmak üzere)

-Gönüllü, üye, kaynak yaratma, kurumsal iletişim, içerik geliştirme, yaygınlaştırma ve görünürlük konularında düzenli olarak çalışabilecek,

NOT: Grafik Tasarım ve Video alanlarında yeterlilik sahibi (PS, Illustrator programlarına hakim) olan gönüllülerin başvurularına özellikle ihtiyaç duymaktayız. Grafik Tasarım alanında ileri düzey yetkinliğe sahip gönüllülerden gelen başvuruların arasından yapılacak olan değerlendirmenin ardından, derneğimizin yurtdışında gerçekleştireceği projelerde kendilerine kontenjan ve şartlar dahilinde öncelik tanınacaktır.

(Form üzerinde ilgili kısımda, kendilerine ait bir adet örnek çalışmayı başvuruları esnasında eklemelerini de özellikle rica ediyoruz.)

 

Salt Gençlik Derneği, Avrupa Birliği uyum sürecinde, yerel, ulusal ve uluslararası faaliyetler ile gençler arasındaki kültürlerarası diyaloğu geliştirmek, gençleri ulusal, uluslararası düzeyde temsil etmek ve bu amaçlara uygun faaliyetler düzenlemek, gençlerin kendilerini geliştirip topluma daha yararlı birey olmalarını sağlamak, sosyal, kültürel, eğitim, iletişim ve medya alanlarında çalışmalar yürütmek, gençler politikalarının iyileştirilmesine katkıda bulunmak, gençlik arasında yardımlaşma ve dayanışmayı güçlendirmek, kişisel ve mental gelişimlerine katkıda bulunmak, gençlerin bir araya gelebilecekleri ve kendilerini özgürce ifade edebilecekleri düşünce ve paylaşım ortamları oluşturmak, toplumsal fayda sağlamak, gençlerin girişimcilik ruhlarını teşvik etmek ve gençlerin AB ve gençlik fırsatlarından haberdar olup faydalanabilmeleri amacı ile kurulmuştur.

 

 

ÜYE VE GÖNÜLLÜLERİMİZE NELER SAĞLIYORUZ? :

-Erasmus+ (Gençlik Değişimleri),(Eğitim Kursları: Projeden projeye farklılık göstermekle birlikte, yaş sınırı yok.)

-Yeni Medya Çalışmaları

-Gençlik Politikalarının İyileştirilmesi Alanında Katkı Sağlayacak Çalışmalar

-Gençlik Sorunları ve Hak Temelli Çalışmalar

-Ücretsiz Avrupa Gençlik Fırsatları Bilgilendirme Toplantıları,

-Seminer, Konferans, Panel

 

 

 

DEĞERLENDİRME:

Derneğimizin gönüllüsü olmak için başvuru formunu doldurmanızı bekliyoruz.

Derneğimize ulaşan eksiksiz doldurulmuş gönüllü başvuru formları son başvuru tarihinden sonra değerlendirmeye alınır ve başvuru sahibine olumlu/olumsuz geri dönüş yapılır. Dernek yönetim kurulu gerekli gördüğü takdirde gönüllü adayları ile online ya da yüz yüze görüşme talep edebilir.

Başvuru formuna, görsel üzerindeki QR kodu okutarak da ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için saltgenclik@gmail.com adresinden ya da 0850 305 39 19 numarası üzerinden WhatsApp aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

 

 

BİZİ TAKİP EDİN!

twitter.com/saltgenclik

instagram.com/saltgenclikdernegi

facebook.com/saltgenclikdernegi


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı