EVS- AGH Fırsatları

Romanya Harja Gönüllü Hizmeti – ESC

romanya-evs

Proje Tarihleri : 12 Nisan – 16 Ekim 2020
Proje Süresi : 1 veya 2 Aylık
Yer : Hârja (Romanya)
Gönüllü Sayısı : 59 (Elli Dokuz)
Son Başvuru : Açık Başvuru

 

Bilgi Paketi

 

Açıklama
Pi Gençlik Derneği’nin Romanya’daki ortağı 1-2 aylık süreler ile değişen 4 farklı tarihte kısa dönem gönüllüler alacaktır. 13-13-20-13 kişilik gruplar halinde görev alacak gönüllüler bilgi paketinde yer alan farklı tarihler için başvuru yapabilirler. Faaliyetlerin tam tarihleri, gönüllü görevleri vb. diğer tüm detaylar bilgi paketinde yer almaktadır.

 

 

Başvuru
Başvuru yapmak isteyen yukarıdaki bilgi paketinde yer alan online başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Ev sahibi kurum farklı ülkelerden alacağı başvurular neticesinde karma bir gönüllü takımı oluşturacaktır. Türkiye’den alınacak gönüllü sayısı şu aşamada belli değildir. Başvuru için CV veya motivasyon mektubu göndermeyiniz. Sadece bilgi paketinde yer alan online başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

 

 

Başvuru Sonrası Süreç
Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular değerlendirmeye alınır. Başvuruların yoğunluğu nedeniyle sadece olumlu değerlendirilen adaylar ile irtibata geçilir. Bu süreç tahmini başvuruların kapanmasından sonraki 1 aylık süreyi kapsayabilir. Sorularınız için lütfen iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı