EVS- AGH Fırsatları

Portekiz 7 Ay Avrupa Gönüllü Hizmeti

portekiz-agh

Proje Tarihleri : 01 Ekim 2019 – 30 Nisan 2020
Proje Süresi : 07 Ay
Yer : Amarante (Portekiz)
Gönüllü Sayısı : 1 (Bir)
Son Başvuru : 13 Eylül 2019, saat 23.00

 

Açıklama
Pi Gençlik Derneği’ nin Türkiye’ den gönderen kuruluş olduğu bu proje hakkında temel bilgiler aşağıdaki bilgi paketinde mevcuttur. Bu proje için daha önce seçilen gönüllü son anda vazgeçtiği için ACİL OLARAK bu ilan yayınlanmıştır. Projeye uygun olan adaylar içerisinde en kısa sürede vize alıp projeye başlayabilecek kişilere ve cinsiyet dengesinden dolayı erkek adaylara öncelik verilecektir. Bu nedenle motivasyon mektubunuzda projeye başlamak için ne zaman müsait olduğunuzu mutlaka belirtiniz. Lütfen proje bilgi paketinde yer alan açıklamaları dikkatlice okuyunuz. Aşağıdaki açıklamalara göre başvuru yapabilirsiniz.

 

Bilgi Paketi

 

Başvuru
Başvuru yapmak isteyen kişilerin İngilizce Europass CV (fotoğraflı özgeçmiş) ve İngilizce Motivasyon Mektuplarını en geç 13 Eylül 2019, saat 23.00’e kadar agh@pigenclikdernegi.org adresine göndermeleri gerekmektedir. Lütfen e-postanızın konu kısmına “AGH-201 Portekiz” yazınız. Başvuruların çok olmasından dolayı konu kısmı doğru şekilde yazılmayan başvurular diğer e-postalar arasında kaybolabilir ve değerlendirmeye alınmayabilir. Bu nedenle bu konuya lütfen dikkat ediniz.

Başvuru Sonrası Süreç
Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular değerlendirmeye alınır. Başvuruların yoğunluğu nedeniyle sadece olumlu değerlendirilen adaylar ile irtibata geçilir. Bu süreç tahmini başvuruların kapanmasından sonraki 1 aylık süreyi kapsayabilir. Sorularınız için lütfen iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı