Gençlik Projeleri

Pi Gençlik Derneği Yeni Gönüllü Ekibini Kuruyor

pixel-team

Derneğimiz, yaptığı tüm çalışmaları; dernek üyeleri, profesyonel çalışanları ve yerel gönüllüleri ile birlikte yürütmektedir. Dernek çalışmalarımıza destek veren yerel gönüllülerimize Pixel Team adını veriyoruz. Derneğimiz her yıl Eylül ayında açtığı çağrı ile gönüllü ekibine, yani Pixel Team’ e katılmak isteyen gençlerin başvurularını alır ve oluşturulan ekip ile Eylül-Haziran ayları arasında birlikte çalışır.

Pixel Team’ de yer almak isteyen kişiler belirtilen son başvuru tarihine kadar bu başvuru formunu doldurduktan sonra aşağıdaki belirtilen tarihlerde yüz yüze görüşme için mülakata çağrılır. Mülakatlar sonucunda da Pixel Team ekibinde yer alacak kişiler kesin olarak belirlenir. Pixel Team ekibine kabul edilen kişiler daha sonra 60 gün içerisinde 3 farklı oryantasyon eğitimi alırlar. Böylece derneğimizi, çalışmalarımızı ve gelecek hedeflerimizi öğrenmiş olur. Ayrıca ekip üyeleri ile tanışabilirler. Oryantasyon eğitimlerinden sonra da Pixel Team üyelerinin 30 Haziran tarihine kadar derneğimiz çalışmalarına gönüllü olarak destek vermesi beklenir. Pixel Team hakkında daha fazla bilgi için https://www.pigenclikdernegi.org/tr/pixel-team/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

BAŞVUR

Son Başvuru Tarihi
29 Eylül 2019, saat 23.00

Mülakatların Yapılacağı Tarih Aralığı
07-20 Ekim 2019

Bu Yılın Çalışma Takvimi (Periyodu)

1 Ekim 2019 – 30 Haziran 2020

Not: Pixel Team’ de yer alacak kişilerin yılın çoğu zamanında mutlaka İzmir’ de yaşıyor olması gereklidir. Dernek merkezimiz İzmir’ dedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı