BlogOnline Kaynaklar

Online Ücretsiz Excel Eğitimi – Macquarie University

Dünyaca ünlü Macquarie University tarafından online hazırlanan bu eğitimde iş hayatında en çok aranan Excel becerilerini öğrenin.

Excel uzmanlık becerisi, günümüzün en kritik ve temel dijital becerilerinden birini geliştirmek isteyen herkes için tasarlanmıştır. Elektronik tablo yazılımı, dünya çapında işyerlerinde kullanılan en yaygın yazılım parçalarından biri olmaya devam etmektedir. Bu yazılımı güvenle çalıştırmayı öğrenmek, istihdam edilebilirlik portföyünüze çok değerli bir varlık eklemek anlamına gelir. Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde, her gün Excel becerileri gerektiren milyonlarca iş ilanı yayınlanmaktadır. Burning Glass Technologies ve Capital One tarafından yapılan araştırma, dijital becerilerin daha yüksek gelir ve daha iyi istihdam fırsatları sağladığını gösteriyor. Dijital beceri işlerinin dijital olmayan işlere göre çok daha hızlı büyüdüğü bir zamanda, bu uzmanlığı tamamlamak sizi diğerlerinden çok daha önde konumlandıracaktır.

KURSA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bu uzmanlıkta, öğrenciler, İşletmeler için gelişmiş Excel Becerileri geliştirir. Bu Uzmanlıktaki dört kursu tamamladıktan sonra, öğrenciler profesyonel tablolar da dahil olmak üzere gelişmiş elektronik tablolar tasarlayabilir ve gelişmiş Excel özelliklerini ve tekniklerini kullanarak karmaşık hesaplamalar yapabilirler. Öğrenciler, büyük veri kümelerini verimli bir şekilde yönetme, veri kümelerinden anlamlı bilgiler çıkarma, verileri sunma ve bilgiyi etkin bir şekilde çıkarma becerilerini edindiler. Buna ek olarak, öğrenciler verileri doğrulamak ve elektronik tablolarda hataları önlemek, otomasyon oluşturmak, karar almaya yardımcı olmak için gelişmiş formüller ve koşullu mantık uygulamak ve verileri tahmin etmeye ve modellemeye yardımcı olan elektronik tablolar oluşturmak için gereken becerilerde uzmanlaşmıştır.

Uygulamalı Öğrenme Projesi

Excel öğrenmenin en iyi yolu Excel kullanmaktır. Bu uzmanlık alanında öğrenciler, öğrendikleri Excel becerilerini ve tekniklerini uygulayarak çok çeşitli iş problemlerini çözeceklerdir. Excel çalışma kitapları, sınavları ve zorlukları, çeşitli iş bağlamlarında elektronik tablo yazılımını uygulamak ve kullanmak için sayısız fırsat sağlar.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu