BlogOnline Kaynaklar

Online Proje Yönetimine Giriş Eğitimi

Online Proje Yönetimine Giriş Eğitimi; Edx online eğitim platformu üzerinde The University of Adelaide tarafından verilmektedir. Kurs ücretsizdir ancak sertifika ücretlidir.

Proje yönetimi, birçok kariyer için ve hayatımızın birçok bağlamında temel bir beceri setidir. Proje Yönetimine Giriş, projeleri işyerinde veya evde yönetmeniz gerekiyorsa, ancak resmi olarak eğitilmiş bir proje yöneticisi olmanız gerekmiyorsa ideal bir başlangıç ​​noktasıdır. Yakın gelecekte bir proje üstlenmeyi düşünüyorsanız ve temel proje yönetimi bilgi ve becerilerini öğrenmek ve uygulamak istiyorsanız da uygundur.

Bir projeyi başarıyla teslim etmek için, projenin ne olduğunu ve sonuçlarının ne olacağını açıkça belirleyerek başlamak önemlidir. Kursta, projenizin başlangıcından itibaren hedeflerinizi keşfetmenin ve anlamanın ve uygulanmasını etkileyebilecek tüm faktörleri göz önünde bulundurmanın pratik yollarını göstereceğiz. Adım adım projenizi baştan sona nasıl planlayacağınızı, kapsamını, planlayacağınızı, maliyetlendireceğinizi ve yöneteceğinizi öğreneceksiniz. Her proje onu teslim eden kişilere dayandığından, kurs aynı zamanda kendi projenizi başarıyla gerçekleştirmek için etkili bir şekilde nasıl iletişim kurabileceğinizi, insanları nasıl yönetebileceğinizi ve liderlik becerilerini nasıl kullanabileceğinizi keşfetmenizi sağlar.

Proje Yönetimine Giriş bölümünde, projeniz büyük veya küçük olsun, proje yönetimi becerilerini kullanmanın pratik yollarını öğreneceksiniz. Kendi projelerinizde proje yönetimi tekniklerinden nasıl yararlanabileceğinizi keşfetmek için bize katılın.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Kurs İçeriği

  • Proje yönetiminde temel bilgi ve uygulamalı beceriler
  • Bir projeyi yönetmenize yardımcı olacak temel iletişim becerileri
  • Günümüz projelerinin neden daha karmaşık olduğunun anlaşılması

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu