Eğitim Burs Duyuruları

Online İngilizce Medya Okuryazarlığı Sertifika Programı

online-ingilizce

Medya Okuryazarlığı için İngilizce MOOC, ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından desteklenen ve ABD hükümeti tarafından sağlanan, FHI 360 tarafından yönetilen fonlarla açılmış Amerikan İngilizcesi (AE) E-Öğretmen Programıdır.

Öğrenciler bir eğitmenden yardım almadan bağımsız olarak çalışacaklardır. Bu kurs, dil becerilerini ve medya bilgisini aynı anda geliştirmek isteyen ana dili İngilizce olmayan kişiler için tasarlanmıştır. Bu derste katılımcılar medyanın zaman içinde nasıl değiştiğini araştıracaklardır. Reklam dünyasını keşfedecek ve hedeflenen pazarlama stratejilerini belirleyecek, kaynakları analiz edecek ve önyargıları tespit edecek ve medyadaki çeşitlilik temsilinin bireysel kimliği ve toplumu nasıl etkilediğini inceleyeceklerdir.

DERSLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu ders, okuduğumuz ve izlediklerimiz analiz etmek için gereken kelime ve dil becerilerini geliştirirken, medyanın hayatımızdaki oynadığı rol hakkında daha geniş bir anlayış geliştirme fırsatı sunar. Gerekli tüm aktiviteleri %70 veya daha yüksek puanla tamamlayan katılımcılar dijital rozet ve sertifika alacaklardır.

 

Alıntı: https://ab-ilan.com/online-ingilizce-medya-okuryazarligi-sertifika-programi/


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı