Eğitim & Etkinlik

Online Dijital Pazarlama Eğitimi – University of Illinois

Dijital bir dünyada marka iletişimini ele almak için stratejik pazarlama kavramları ve araçlarında uzmanlaşın.

Bu Uzmanlık, dijital pazarlama analitiği, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlaması ve 3D Baskı gibi konular dahil olmak üzere yeni dijital pazarlama ortamının çeşitli yönlerini araştırıyor. Dijital Pazarlama Uzmanlığını tamamladığınızda, yeni dijital pazarlama ortamının temelleri hakkında daha zengin bir anlayışa sahip olacak ve ürün ve hizmetleri dijital olarak oluşturmanıza, dağıtmanıza, tanıtmanıza ve fiyatlandırmanıza yardımcı olacak yeni bir dizi öykü, kavram ve araç edineceksiniz.

2015 yılında Profesyoneller için En İyi 10 Çevrimiçi Sınıftan biri olan Dijital Dünyada Pazarlama adlı ilk kursu derecelendirdi. Ayrıca, bu kurs aynı zamanda birden fazla MOOC sağlayıcısı arasında ilk beş kursta yer aldı. Son olarak, Dijital Pazarlama Sertifikası 2015 yılında Coursera’da en çok beğenilen sertifika oldu.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Uygulamalı Öğrenme Projesi

Kursları tamamladıktan sonra, Grainger ile ortaklaşa gerçek hayattaki bir bitirme projesi kurulumunda becerileri uygulama fırsatına sahip olacaksınız.

Günümüzde markaları başarılı bir şekilde pazarlamak, dengeli bir sanat ve bilim karışımı gerektirir. Bu ders, öğrencileri dijital alanda bulunan sayıların ustaca kullanımına keskin bir bakış açısıyla web analitiği bilimiyle tanıştırır. Amaç, pazarlamacıların günlük olarak karşılaştıkları gerçek dünyadaki zorluklara veri analitiği uygulamak için gereken temeli sağlamaktır. Öğrenciler, web analitik aracını kendi özel ihtiyaçları için doğru şekilde belirlemeyi öğrenecekler; Web’den veri toplamanın, analiz etmenin ve görselleştirmenin geçerli ve güvenilir yollarını anlayın; ve ajanslar, kuruluşlar veya müşteriler için karar vermede verileri kullanmak.

Pazarlama Uzmanları için Dijital Analitik: Teoride Pazarlama Analitiği, iki bölümden oluşan tamamlayıcı kurs serisinin ilkidir ve analistlerin günümüz dijital iş dünyasında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları arka plan bilgilerine ve çerçevelere odaklanır. Bu kurs, tam akredite bir çevrimiçi MBA olan Illinois Üniversitesi tarafından sunulan iMBA’nın bir parçasıdır.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu