Eğitim Burs Duyuruları

Mor Sertifika Programı Yaz Okulu Başvuruları Açıldı

mor-sertifika

Tarihte ve bilimde kadınların nasıl bir yeri var? Sanatta kadınları çoğunlukla nerede ve nasıl görüyoruz? Toplumsal cinsiyet algılarının eğitimi nasıl şekillendiriyor?

 

Sabancı Vakfı desteğiyle Sabancı Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Merkezi (SU Gender) tarafından yürütülen Mor Sertifika Programı bütün bu soruları ve çok daha fazlasını birlikte düşünebileceğimiz Yaz Okulu’nu açıyor. Mor Sertifika Programı Yaz Okulu tüm Türkiye’den 50 lise öğretmeninin katılımıyla 29 Temmuz – 3 Ağustos 2019 tarihleri arasında İstanbul Sabancı Üniversitesi Tuzla Kampüsü’nde gerçekleştirilecektir.

 

Katılımın ücretsiz olduğu programa sosyolojiden psikolojiye, hukuktan doğa bilimlerine, edebiyattan tasarıma farklı alanlardan akademisyen ve uzmanlar sunum, tartışma ve atölye çalışmaları ile katkı sunacaktır. Katılımcıların şehirler arası ulaşım ve konaklama masrafları proje tarafından karşılanacaktır.

 

Mor Sertifika Programı Yaz Okulu’na başvurmak için 30 Haziran 2019 tarihine kadar online başvuru formunu doldurmanızı rica ediyoruz.

 

Değerlendirme sonuçları 8 Temmuz 2019 Pazartesi günü saat 12.00’dan itibaren açıklanacaktır.

 

Programın tümünü başarıyla tamamlayan katılımcılara eğitimin sonunda sertifika verilecektir.

 

Başvurular yalnızca online form üzerinden yapılacaktır.

 

Başvuru formu için tıklayınız.

 

Detaylı bilgi ve sorularınız için morsertifikaprogrami@sabanciuniv.eduMor Sertifika Programı hakkında bilgi edinmek için tıklayın

 

Son başvuru tarihi: 30 Haziran 2019
Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı