Gençlik Projeleri

Mersin’de Erasmus+ Eğitim Kursu

mersin-erasmus

Mersin’de 3-7 Aralık 2019 tarihleri arasında “YOUTH@WORK KICK OFF CONFERENCE
eğitim kursu düzenlenecektir.

 

 

Hibe ve Ödemeler

Etkinliğin niteliği ile ilgili açıklama, hedefleri ve başvuran profilini öğrenmek için başvuru adresine gidilmesi gerekmektedir.Etkinliğe katılmaya hak kazanan katılımcıların  ekonomik sınıf yolculuk masrafları (Mersin ili dışından katılan katılımcıların) ve 3 Aralık 2019 akşamından 7 Aralık  2019 sabahına kadar konaklama ve yemek masrafları Türkiye Ulusal Ajansı tarafından karşılanacaktır.

Genel Bilgi
Dil Belgesi: TCA etkinliklerinde eğitim dili İngilizce olduğundan, etkinliklere aktif katılımın sağlanabilmesi ve etkinlikten  azami düzeyde yararlanılabilmesi için başvuru sahiplerinin en az  YDS/KPDS/ÜDS C(70) ve diğer eş değerlikleri  düzeyde İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Bu amaçla, https://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2016/GENEL/EsdegerlikTablosu29012016.pdf
linkinde bulunan dil belgelerinden en azından birini sağlayarak YDS/KPDS/ÜDS C(70) ve diğer eş değerlikleri  düzeyde İngilizce bildiklerini belgeleyen başvuru sahipleri  tercih sıralamasında öncelikli olacaklardır.

 

Bu belgelerde herhangi bir yıl şartı aranmayacaktır.

Üniversitelerin İngilizce Dil Bilimi/ Amerikan veya İngiliz Dili ve Edebiyatı / İngilizce dil öğretmenliği mezunları ile tüm eğitimini (%100) İngilizce olarak almış katılımcı adaylarının diplomalarını ibraz etmeleri durumunda dil belgesi sunmalarına gerek bulunmamaktadır.
Belgelerin (Dil belgesi ya da diploma) okunaklı olarak taranmış halini başvuru yaptığınız etkinlik adı, tarihi, ülkesini belirterek tca@ua.gov.tr e-posta adresine gönderiniz.

 

 

Başvuru:

https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/youth-work-youth-entrepreneurship-conference.8161/

 

 

Etkinlik Dili: İngilizce

 

 

Önemli Not: Bu projede Türkiye’den Ulusal Ajans aracılığıyla 15 kişi gönderilecektir.

 

 

Diğer gençlik projeleri ilanlarımız için tıklayınız.

Salto Youth programlarına başvuru kılavuzumuz için  tıkla

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı