EVS- AGH Fırsatları

Macaristan Avrupa Gönüllü Hizmeti

macaristan-agh

Bu proje, Gyongyos’taki okul sonrasındaki vakitlerde öğrencilerin sosyal, iletişim ve yabancı dil becerilerini geliştirmek için oluşturulmuştur. Gönüllülerden okul sonrası saatlerde farklı bir program oluşturarak yerel toplumun bu etkinliklere katılmasını arttırması beklenmektedir. Gönüllülerin dezavantajlı gençlerle gençlik çalışması faaliyetlerine katılarak sosyal sorumluluk ve dayanışma duygusunu geliştirmesi de buna dahildir.

 

Kimler başvurabilir?

Yaş: 18-30 (Macaristan’a vardığında). Gençlere / sosyal hizmetlere veya eğitime ilgili, yaratıcılığı, açık fikirliliği, merakı önemseyen ve gösteren herkes başvurabilir. Özel yetenekler / ilgi alanları: ör. enstrüman çalma, dil, spor, el sanatları vs. olması daha iyi olur.

 

Konaklama, Yemek, Ulaşım

Konaklama: Gönüllüler Gyöngyös’te tamamen mobilyalı bir evi paylaşacak. Kira ve diğer  gereksinimler (internet dahil) program tarafından karşılanacaktır.

Yiyecek: Her ay, gönüllülere süpermarket kuponları verilecek, böylece yemeklerini kendileri planlayabilecekler. Yiyecek kuponlarının yanı sıra, gönüllülere ayrıca aylık cep harçlığı verilecek.

Seyahat düzenlemeleri: Macaristan’a seyahat, Erasmus + kurallarına göre gerçekleşecek.

 

Program tarihi: 01/08/2019 – 31/07/2020 tarihleri ​​arasında (toplam 53 hafta)

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın.

 

Alıntı: https://ab-ilan.com/macaristanda-avrupa-gonullu-hizmeti-firsati/

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı