BlogOnline Kaynaklar

Kariyer Gelişimi İçin Online İngilizce Kursu

Pennsylvania Üniversitesi tarafından oluşturulan ve ABD Dışişleri Bakanlığı Eğitim ve Kültür İşleri Bürosu, İngilizce Dil Programları Ofisi tarafından finanse edilen Kariyer Gelişimi için İngilizce kursuna hoş geldiniz.

Bu kursa ücretsiz olarak kaydolmak için, “Şimdi Kaydol” u tıklayın ve ardından “Tam Kurs. Sertifika yok” u seçin.

Bu kurs, kariyerlerini küresel pazarda ilerletmek isteyen ana dili İngilizce olmayanlar için tasarlanmıştır. Bu kursta, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki iş arama, başvuru ve mülakat süreci hakkında bilgi edinirken, aynı süreci kendi ülkenizde karşılaştırıp karşılaştıracaksınız. Bu kurs aynı zamanda size küresel kariyer yolunuzu keşfetme fırsatı verirken, aynı zamanda mesleki hedeflerinize ulaşmak için kelime dağarcığınızı geliştirecek ve dil becerilerinizi geliştirecektir.

Bu kurstaki ilk ünite, ABD iş başvurusu sürecini tanıtacak ve ilgi alanlarınıza ve becerilerinize uyan işleri belirlemek için stratejiler sağlayacaktır. Ünite 2 sizi profesyonel görünümlü bir özgeçmiş oluşturmak için gerekli adımlardan geçirecektir. 3. ünitede, açık ve öz bir ön yazı geliştirmek için çalışacaksınız. Kursun son ünitesi, ağ kurma ve mülakat becerilerine odaklanmaktadır.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu kursu herkes ücretsiz olarak alabilir. Ücretsiz olarak bir Coursera Onaylı Sertifikası almak istiyorsanız, lütfen Mali Yardım formunu doldurun.

Tamamlayıcı okuma materyalleri, her İngilizce öğrenen için doğru bir seviyede günlük haber makaleleri yayınlayan Newsela tarafından sağlandı.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu