Gençlik Projeleri

İtalya Gençlik Değişimi Katılımcı Çağrısı

italya-erasmus

SALT Gençlik Derneği, 22-30 Haziran 2020 tarihlerinde Katanya, İtalya’da gerçekleşecek “EnterpreneurACT+” adlı Erasmus+ Gençlik Değişimi için katılımcılar aramaktadır!

 

Son Başvuru Tarihi: 29 Şubat 2020, 21:00’dır.

 

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Seçilen katılımcılar ile detaylı bir bilgi paketi (infopack) paylaşılacaktır. Katılımcıların 18-25 yaş arasında olması, genç girişimciliği, kariyer planlama ve yönetimi, bilgi ve iletişim teknolojileri hakkında bilgi/motivasyon sahibi olması, açık fikirli ve yaratıcı olması, video ve görsel içerik üretimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi olması tercih sebebidir.

Katılımcıların proje faaliyetleri süresince kendilerini ifade edebilecek düzeyde ingilizce yeterliliğine sahip olması beklenmektedir.

Vize için yeterli süre bulunmasından ötürü, bordo pasaport sahibi katılımcılar öncelik sahibidir.

Katılımcıların faaliyet süresi boyunca 3 öğün yemekleri ve konaklaması proje bütçesinden karşılanacaktır. Avrupa Birliği mesafe kuralları gereği yol masrafları 275 EUR’a kadar karşılanacaktır. Yol masrafları ile ilgili geri ödeme proje faaliyetlerinden sonra yapılacaktır.

Proje başvurunuzu tamamlayabilmeniz için formu doldurup, form üzerindeki ilgili yere fotoğraflı “EuroPass CV” nizi yüklemeniz gerekmektedir. Katılımcı seçimleri sadece formu dolduran ve CV’sini ekleyen adaylar arasından yapılacaktır.

Yalnızca başvurusu kabul edilen katılımcılar ile iletişime geçilecek olup, başvurusu olumsuz olan katılımcılara herhangi bir geri dönüş sağlanmayacaktır.

 

Başvuru için: bit.ly/38GaCMk

 

Herhangi bir sorunuz olursa saltgenclik@gmail.com adresinden ya da 0850 305 39 19 numarasından Whatsapp aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

 

twitter.com/saltgenclik

facebook.com/saltgenclikdernegi

instagram.com/saltgenclikdernegi


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı