Gençlik Projeleri

İstanbul’da 4 Gün Erasmus Plus Eğitim Kursu

istanbul-erasmus+

İstanbul’da 25-29 Haziran 2019 tarihleri arasında “YOUTH@WORK KICK OFF CONFERENCE
”  eğitim kursu 
düzenlenecektir.

 

 

Hibe ve Ödemeler

Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamında, başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır.

 

Nasıl Başvurulur?
1.Bireysel kullanıcı hesabı açınız: https://turna.ua.gov.tr/turna/public/Kayit.jsp
2.Bu sayfadan bireysel kullanıcı hesabınıza giriniz.
3. Açılan başvuru işlemleri sayfasında bulunan Eğitim Listesi’ne tıklayınız.
4.Başvuru yapacağınız eğitimin üzerine sağ tıklayarak eğitim katılımcı formunu doldurunuz.Doldurduktan sonra kaydet’e basınız.
5.Son olarak “Başvuru Yapmak için Tıklayınız” linkine basınız.Otomatik olarak sizi başvuru yapmak istediğiniz eğitimin sayfasına yönlendirecektir.

Genel Bilgi Notu:

Dil Belgesi: TCA etkinliklerinde eğitim dili İngilizce olduğundan, etkinliklere aktif katılımın sağlanabilmesi ve etkinlikten  azami düzeyde yararlanılabilmesi için başvuru sahiplerinin en az YDS/KPDS/ÜDS C(70) ve diğer eş değerlikleri  düzeyde İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Bu amaçla, https://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2016/GENEL/EsdegerlikTablosu29012016.pdf
linkinde bulunan dil belgelerinden en azından birini sağlayan başvuru sahipleri  tercih sıralamasında öncelikli olacaklardır.

 

Bu belgelerde herhangi bir yıl şartı aranmayacaktır.
Üniversitelerin İngilizce Dil Bilimi/ Amerikan veya İngiliz Dili ve Edebiyatı / İngilizce dil öğretmenliği mezunları ile tüm eğitimini (%100) İngilizce olarak almış katılımcı adaylarının diplomalarını ibraz etmeleri durumunda dil belgesi sunmalarına gerek bulunmamaktadır.

 

 

Son Başvuru Tarihi: 31 Mart 2019

 

 

 

Başvuru:

http://www.ua.gov.tr/kurumsal/duyuru-ve-etkinlikler/2019/02/14/default-calendar/youth@work-kick-off-conference-25-29-haziran-2019-i-stanbul-t%C3%BCrkiye

 

 

 

Not: Türkiye’den Ulusal Ajans aracılığıyla 20 katılımcı gönderilecektir.

 

 

 

Etkinlik Dili: İngilizce

 

 

Diğer gençlik projeleri ilanlarımız için tıklayınız.

Salto Youth programlarına başvuru kılavuzumuz için  tıkla


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı