Gençlik Projeleri

İstanbul 6 Gün Erasmus+ Eğitim Kursu

istanbul-erasmus

İstanbul’da 5-11 Nisan 2020 tarihleri arasında “TYE-Tools for Youth Exchanges” eğitim kursu düzenlenecektir.

 

 

Başvuru: https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/tye-tools-for-youth-exchanges.8520/

 

Hibe ve Ödemeler

Etkinliğin niteliği ile ilgili açıklama, hedefleri ve başvuran profilini öğrenmek için başvuru adresine gidilmesi gerekmektedir. Etkinliğe katılmaya hak kazanan katılımcıların şehirler arası ekonomik sınıf yolculuk masrafları ve 5 Nisan 2020 akşamından 11 Nisan  sabahına kadar konaklama ve yemek masrafları Türkiye Ulusal Ajansı tarafından karşılanacaktır.

 

UA Linki: http://www.ua.gov.tr/kurumsal/duyuru-ve-etkinlikler/2020/01/15/default-calendar/tye-tools-for-youth-exchanges-5-11-nisan-2020-i-stanbul-t%C3%BCrkiye

 

 

Son Başvuru Tarihi: 16 Şubat 2020

 

Önemli Not: Türkiye’den 4 katılımcı seçilecektir.

 

Etkinlik Dili: İngilizce

 

Dil Belgesi: TCA etkinliklerinde eğitim dili İngilizce olduğundan, etkinliklere aktif katılımın sağlanabilmesi ve etkinlikten  azami düzeyde yararlanılabilmesi için başvuru sahiplerinin en az  YDS/KPDS/ÜDS C(70) ve diğer eş değerlikleri  düzeyde İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Bu amaçla, https://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2016/GENEL/EsdegerlikTablosu29012016.pdf

linkinde bulunan dil belgelerinden en azından birini sağlayarak YDS/KPDS/ÜDS C(70) ve diğer eş değerlikleri  düzeyde İngilizce bildiklerini belgeleyen başvuru sahipleri  tercih sıralamasında öncelikli olacaklardır.
Bu belgelerde herhangi bir yıl şartı aranmayacaktır.
Üniversitelerin İngilizce Dil Bilimi/ Amerikan veya İngiliz Dili ve Edebiyatı / İngilizce dil öğretmenliği mezunları ile tüm eğitimini (%100) İngilizce olarak almış katılımcı adaylarının diplomalarını ibraz etmeleri durumunda dil belgesi sunmalarına gerek bulunmamaktadır.

Belgelerin (Dil belgesi ya da diploma) okunaklı olarak taranmış halini başvuru yaptığınız etkinlik adı, tarihi, ülkesini belirterek tca@ua.gov.tr e-posta adresine gönderiniz.

 

 

Diğer gençlik projeleri ilanlarımız için tıklayınız.

Salto Youth programlarına başvuru kılavuzumuz için  tıkla


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı