İş İlanlarıStaj

İspanya Barcelona CGR Yaz Stajı

Programın Tanımı

Genomik Düzenleme Merkezi (CRG), lisans öğrencilerine CRG’de yaz araştırması yapma fırsatı sağlamak için 9. Yaz Stajı Programını başlattı. Programın amacı, her milletten öğrencileri bilimsel bir kariyer peşinde koşmaya teşvik etmek ve onları uluslararası bir laboratuvar deneyimiyle tanıştırmaktır.

2021 yılında en fazla 8 staj pozisyonu verilecektir.

Uygunluk kriterleri

  • Mükemmel bir akademik sicile sahip olan ve Yaşam Bilimleri veya ilgili konularda (ör.Biyoinformatik, Biyotıp, Biyokimya, Kimya) son iki yıllık çalışmalarında olan biyobilimler ve biyomedikal araştırmalara (önceki laboratuvar deneyimi şiddetle tavsiye edilir) büyük ilgisi olan lisans öğrencileri.
  • Yüksek lisans öğrencileri uygun değildir.
  • Staj başladığında iki tam yıllık (4 yarıyıl) üniversite ders çalışması tamamlanır.
  • Adaylar daha önce “CRG Yaz Stajı” almamış olmalı.
  • Yüksek düzeyde İngilizce.
  • Üniversiteniz aracılığıyla bir öğrenci yerleştirme / staj sözleşmesi yapma imkanına sahip olmalısınız.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Pozisyonlar, öğrencinin akademik kayıtları ve motivasyon ve referans mektupları dikkate alınarak rekabete dayalı olarak verilecektir. Her öğrenci, öğrencinin ilgisine ve geçmişine göre belirli bir laboratuarla eşleştirilecektir.

Süresi

Yaz eğitimi, Haziran / Temmuz’dan Eylül 2021’e kadar 2 aya dağıtılmış 320 çalışma saatinden (40 saat / hafta) oluşacaktır, ancak tüm yaz stajı bursiyerleri, 20 Temmuz 2021 haftasında CRG’de olmalıdır. belirli etkinlikler düzenlendi.

Programın yoğun yapısı, katılımcıdan tam zamanlı taahhüt gerektirir. Öğrencilerin planlanan tüm aktivitelere katılmaları gerekmektedir.

Başvuru süreci

CRG Yaz Stajı Programına başvurular yalnızca çevrimiçi başvuru sistemimiz aracılığıyla çevrimiçi olarak kabul edilmektedir. Adayların online başvurularını İngilizce olarak hazırlamaları gerekmektedir.

Burs koşulları

Seçilen tüm adaylar: 400 € / ay
Aday Barselona’dan değilse: Öğrencinin ikamet ettiği yere 1 dönüş bileti (300 € ‘ya kadar Avrupa bileti / 800 €’ ya kadar Yurtdışı)
2 aylık yemek kuponları (öğle yemeği / iş günleri).
Öğrenci stajyerlerin Üniversite tarafından sağlanmaması durumunda kendi sağlık ve kaza sigortalarını yaptırmaları gerekmektedir.
Stajı tamamlamak için bursiyerlerin nihai bir bilimsel rapor sunmaları ve staj süresince düzenlenecek bazı faaliyetlere katılmaları gerekecektir.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu