EVS- AGH Fırsatları

İspanya Avrupa Gönüllü Hizmeti – EVS

ispanya-agh

Proje Tarihleri : 15 Eylül 2019 – 15 Temmuz 2020
Proje Süresi : 10 Ay
Yer : Arenas de San Pedro (İspanya)
Gönüllü Sayısı : 1 (Bir)
Son Başvuru : 02 Ağustos 2019 saat 23.00

Açıklama
Pi Gençlik Derneği’ nin Türkiye’ den ortağı olduğu bu proje için 1 gönüllüye ihtiyacı vardır. Proje hakkında temel bilgileri aşağıdaki bilgi paketinde bulabilirsiniz.

 

Bilgi Paketi

 

Başvuru
Başvuru yapmak isteyen kişilerin İngilizce Europass CV ve İngilizce Motivasyon Mektuplarını en geç 02 Ağustos 2019 saat 23.00’e kadar agh@pigenclikdernegi.org adresine göndermeleri gerekmektedir. Lütfen e-postanızın konu kısmına “AGH-67 İspanya” yazınız. Başvuruların çok olmasından dolayı konu kısmı doğru şekilde yazılmayan başvurular diğer e-postalar arasında kaybolabilir ve değerlendirmeye alınmayabilir. Bu nedenle bu konuya lütfen dikkat ediniz.

 

Başvuru Sonrası Süreç
Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular değerlendirmeye alınır. Başvuruların yoğunluğu nedeniyle sadece olumlu değerlendirilen adaylar ile irtibata geçilir. Bu süreç tahmini başvuruların kapanmasından sonraki 1 aylık süreyi kapsayabilir. Sorularınız için lütfen iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı