Eğitim Burs Duyuruları

İş Fikrine 200000 TL Hibe

girisimci-destegi

BIGGWind programı; Süleyman Demirel Üniversitesi TTO A.Ş’nın uygulayıcı kuruluşu olduğu Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK)- 1512 Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı teknoloji odaklı iş fikirlerine sektörlerine özel eğitim ve mentorluk sunan bir ön kuluçka programıdır.

 

Siz de BIGGWind’e başvurarak tecrübeli ve alanında özel eğitmen, ticari mentor ve proje danışmanlarımızla SDÜ Ön Kuluçka Merkezi’nde çalışıp teknoloji odaklı iş fikrinizi başarılı bir iş modeline dönüştürebilir, TÜBİTAK’tan 200.000 TL hibe alıp SDÜ Kuluçka Merkezi’nde ücretsiz ofis imkanları ile şirketinizi kurabilirsiniz!

 

BAŞVURU

 

Programa ön başvuru tarihi 10 Haziran – 31 Temmuz itibariyle örgün öğrenim veren üniversitelerin;

  • Herhangi bir lisans programından bir yıl içinde mezun olabilecek durumdaki öğrenci
  • Yüksek lisans veya doktora öğrencisi
  • Lisans, yüksek lisans veya doktora derecelerinden birini en çok 10 yıl önce almış kişi, aşağıda belirtilen şartları taşıması halinde başvurabilecektir;
  • Daha önce Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermayesi Desteği ya da TÜBİTAK 1512 Programı 2. Aşaması kapsamında destek almamış olmak,
  • Ön başvuru tarihi itibariyle herhangi bir işletmenin ortaklık yapısında yer almamak
  • Ön başvuru tarihi; iş fikrinin uygulayıcı kuruluş tarafından https://eteydeb.tubitak.gov.tr adresinden TÜBİTAK’a sunulduğu tarihi ifade etmektedir.
Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı