BursYurt Dışı Burs

İngiltere İmperial College Bursu

İngiltere’de okumak ister misiniz? Imperial College Tamamen Finanse Edilen Doktora Programına başvurarak hayalinizi gerçekleştirin. Burs 2021 Akademik olarak yetenekli bir lisans veya yüksek lisans öğrencisiyseniz ve doktora eğitimi almak için güçlü bir arzunuz varsa dünya standartlarında bir araştırma kurumunda lisans programı ve yüksek lisans programınız sonrası eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Bu durumda, Imperial College London’da derece tam öğrenim ücreti ve doktora için yüksek miktarlı bir burs almayı seçilebilirsiniz.

The Imperial College Doktora Programı Bursun amacı, büyük potansiyele sahip 50 araştırma öğrencisine, seçtikleri araştırma alanında mükemmel bir süpervizörün desteğiyle çalışmak için altın bir fırsat sağlamaktır.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Başkanlık Doktora Programı için seçilen adaylar İngiltere’deki Imperial College London’daki burslar aşağıdaki avantajları elde edecek:

  • Tam öğrenim harcı finansmanı
  • Yaşam maliyetleri
  • Yıllık 21.400 £ burs
  • Yıllık 2.000 £ tutarında bir sarf malzemesi fonu
Başvurular Imperial College London, İngiltere ve dünya çapındaki yetenekli adaylardan kabul edilmektedir. Ülke konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu