Gençlik Projeleri

İngiltere Birmingham Erasmus+ Konferansı

ingiltere-erasmus+

 

İngiltere Birmingham bölgesinde 22-24 Nisan 2020 tarihleri arasında “Embracing Inclusion: Cross-sectoral Transnational Conference” eğitim kursu düzenlenecektir.

 

 

 

Hibe ve Ödemeler

Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamında, başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır.

 

 

 

Başvuru:

https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/embracing-inclusion-cross-sectoral-transnational-conference.8401/

 

 

UA Linki: http://www.ua.gov.tr/kurumsal/duyuru-ve-etkinlikler/2019/11/05/default-calendar/embracing-inclusion-cross-sectoral-transnational-conference-22-24-ocak-2020-i-ngiltere

 

 

Son Başvuru Tarihi: 24 Kasım 2019

 

 

Etkinlik Dili: İngilizce

 

 

Önemli Not: Programa Türkiye’den Ulusal Ajans aracılığıyla 6 kişi gönderilecektir.

 

 

Diğer gençlik projeleri ilanlarımız için tıklayınız.

Salto Youth programlarına başvuru kılavuzumuz için  tıkla


2 Yorum

2 Comments

 1. Umut

  2 Aralık 2019 at 11:57

  Programın gerçekleşeceği ayı Ocak olarak belirtmişsiniz ancak Saltoyouth ve ua.gov.tr de Nisan olarak gözüküyor sanırım bir yazım hatası oldu.

  • abproje

   4 Aralık 2019 at 09:29

   Teşekkürler düzeltildi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı