Genel

ICSNA Ücretsiz Üniversite Tercih Danışmanlığı

universite-tercih

Üniversiteye Geçiş 2019

 

ICSNA Tercih Danışmanlığı ‘’Üniversiteye Geçiş 2019’’ Projesi, Öğrencilerin yetenek, ilgi, ihtiyaç, kişilik özellikleri ve yaşam koşullarıyla uyumlu olacak şekilde bir üst öğrenim kurumuna geçiş sürecinde; rehberlik etmek, aynı coğrafyanın farklı üniversite ve bölümlerinde eğitim öğrenimlerine devam eden öğrenciler ile bir araya getirerek şehirlerde ki öğrenci yaşamı, üniversitelerin akademik ve sosyal yaşantı durumları olmak üzere öğrenciler arasında tecrübe paylaşımını sağlamak amaçlanmaktadır. Bu kapsamda 23.07.2019 ile 29.07.2019 08.00 – 18.00 saatleri arasında ofisimizde ve 7/24 sosyal medya adreslerimiz üzerinden online alanında uzman danışmanlar ve üniversite öğrencilerinden oluşan komisyonumuz gönüllü danışmanlık hizmeti verecektir.
Ayrıca Trabzon dışında olan öğrencilerimiz sınav sonuçlarını sosyal medya hesaplarımız üzerinden göndererek 24 saat içerisinde gönüllü danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Defne Sokak Şahin Apartmanı No:8 Kat:2 Uluslararası Sivil Toplum Ağı Derneği (ICSNA) 61030 Ortahisar/TRABZON

Facebook, Twitter, Instagram: icsnatr

E-mail: icsna.tr@gmail.com

Unutma; Doğru Tercih Doğru Gelecek ICSNA İle Güzel Bir Gelecek
#Tercihim61 #ICSNA #ICSNA61 #STK #STK61 #Dernek61

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı