BlogOnline Kaynaklar

Goethe Institut Online Ücretsiz Almanca Eğitimi

Birlikte ücretsiz Almanca öğrenmek: Dil düzeyinize ve konulara göre eğitim içerikleri arayın ve bunları kendi çalışma listenize ekleyin. Forumda Almanca öğrenimi hakkında tüyolar alabilir, diğer kullanıcılarla görüş alış verişinde bulunabilirsiniz.

Almanca dersleri için uluslararası pazar liderinde Almanca öğrenin. İster Almanya’da, ister kendi ülkenizde, ister çevrimiçi olun – Goethe-Institut nitelikli ortağınızdır. Günlük yaşam, boş zaman, iş veya çalışma için Almanca’yı başarıyla öğrenin. Goethe-Institut’un Almanca sınavıyla dil becerilerinizi belgeleyin.

 

EĞİTİME ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Goethe Enstitüsü, dünya çapında faaliyet gösteren Federal Almanya Cumhuriyeti’nin kültür enstitüsüdür. Yurtdışında Almanca bilgisini teşvik ediyoruz ve uluslararası kültürel işbirliğini geliştiriyoruz.

Goethe-Institut’un çevrimiçi kredi servisi ile, kitaplar, sesli kitaplar, filmler veya gazeteler gibi yaklaşık 25.000 dijital medya iade edilmeden ödünç alınabilir. Alman öğretmenler ve öğrenenler ile kültüre ilgi duyanlar burada geniş bir medya yelpazesi bulacaklar. 2019 yılında dünya çapında 250.000’den fazla medya dijital olarak ödünç alındı ​​ve bu rakamlar yıllardır sürekli artıyor.

ALMANCA EĞİTİMİ VEREN EN İYİ 5 WEB SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Almanca Öğrenmeniz İçin 5 Youtube Kanalı İçin Tıklayınız


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu