İş İlanlarıStaj

Girişimcilik Vakfı Fellow Programı

Türkiye’nin tüm üniversiteleri ve bölümlerinden başvuru aldığımız Fellow Programı ile hayatta kendi yolundan giderek iz bırakmaya çalışan gençlerin fikirlerine değil potansiyellerine yatırım yapıyoruz.

Fellow Programı
Fellow’lardan neler bekliyor?

Fellowlar zorlu bir seçim süreci sonrasında binlerce kişiyi arkalarında bırakarak fellow olmaya hak kazanıyorlar. Girişimcilik Vakfı’nın eşsiz ve sınırsız imkanlarından faydalanırken geri vermek, katılmak ve bu ilhamı yaygınlaştırmak en önemli sorumlulukları.

girisimcilik-vakfi-fellow

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Geleceğin Anahtarı Sen Olabilirsin!

Girişimcilik potansiyeli yüksek olan gençler için özel olarak dizayn ettiğimiz Fellow Programı ve GİRVAK ailesinin Fellow’u olmak için hazır mısın?

Yapacağın bu başvuru ile kendin için eşsiz bir yolculuğa başlıyor olabilirsin! 5 aşamalı zorlu ama öğretici seçim sürecimizin sonunda Fellow olmanı çok isteriz, şimdiden başarılar dileriz. Hibrit Model ile hem online hem de offline olarak içeriklere, uzmanlara, eşsiz bir networke, yenilikci metodları deneyimleme şansına sahip olabileceksin, peki gerçekten hazır mısın?

Eğer hazırsan tek yapman gereken 1. aşama başvuru formunu doldurmak ve sürecini buradan takip etmek. Başvuru ekranın kapansa, internet kesilse de sistem başvurunu otomatik olarak kaydedecek. Başvuru süresi tamamlandıktan sonra tüm başvuruları toplu olarak değerlendirme yapacağız ve sonuçları 16 Haziran sonrası açıklayacağız.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu