EVS- AGH Fırsatları

Fransa Reims Avrupa Gönüllü Hizmeti

fransa-evs

Proje Tarihleri : Eylül 2019 – Ağustos 2020
Proje Süresi : 12 Ay
Yer : Reims (Fransa)
Gönüllü Sayısı : 2 (İki)
Son Başvuru : 15 Mayıs 2019, saat 23.00

 

Açıklama
Pi Gençlik Derneği’nin Türkiye’ den gönderen kuruluş olduğu bu proje hakkında temel bilgiler aşağıdaki bilgi paketinde mevcuttur. Ev sahibi kurum farklı ülkelerden başvurular aldığı için çevrimiçi başvuru formu doldurulurken gönderen kuruluş bilgileri de girilmelidir. Türkiye’ den başvuracak adaylar için başvuru sırasında sorulan gönderen kuruluş bilgileri aşağıdaki bilgi paketinde mevcuttur.

Bilgi Paketi (Başvuru formu içinde)

Başvuru
Başvuru yapmak isteyen kişilerin bilgi paketi içerisinde yer alan bağlantıdan SADECE online başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Söz konusu proje için farklı ülkelerden başvuru kabul ediliyor. Türkiye’ den başvuru yapacak adaylar için başvuru formunu doldururken gerekli olan gönderen kuruluş bilgileri, bilgi paketinin içinde/sonunda mevcuttur. Doğrudan o bilgileri kullanarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Çevrimiçi başvuru formu doldururken aynı zamanda özgeçmişinizi de başvuru formuna eklemeniz gerekiyor.

Başvuru Sonrası Süreç
Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular değerlendirmeye alınır. Başvuruların yoğunluğu nedeniyle sadece olumlu değerlendirilen adaylar ile irtibata geçilir. Bu süreç tahmini başvuruların kapanmasından sonraki 1 aylık süreyi kapsayabilir. Sorularınız için lütfen iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı