EVS- AGH Fırsatları

Finlandiya 10 Ay Avrupa Gönüllü Hizmeti

finlandiya-evs

Proje Tarihleri : 01 Nisan 2019 – 31 Ocak 2020
Proje Süresi : 10 Ay
Yer : Helsinki (Finlandiya)
Gönüllü Sayısı : 1 (Bir)
Son Başvuru : 13 Şubat 2019, saat 23.00

Açıklama
Pi Gençlik Derneği’nin gönderen kuruluş olduğu bu proje hakkında temel bilgiler aşağıdaki bilgi paketinde mevcuttur. Başvurmak isteyen adayların sadece aşağıdaki bağlantıdan indirebilecekleri WORD formatında ki başvuru formunu Pi Gençlik Derneği’ ne iletmeleri gerekmektedir. Başvuru hakkında detaylı açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz, lütfen dikkatle okuyunuz.

 

Bilgi Paketi

Başvuru Formu (Bilgisayarınıza indirip doldurun lütfen)

 

Başvuru
Başvuru yapmak isteyen kişilerin sadece yukarıdaki bağlantıdan ulaşabileceğiniz başvuru formunu WORD formatında bilgisayarına indirip İngilizce olarak doldurmaları gerekiyor. Başvuru formu dışında ayrıca CV veya motivasyon mektubu gönderilmesi gerekmiyor. Başvurularınızı en geç 13 Şubat 2019, saat 23.00’e kadar agh@pigenclikdernegi.org adresine göndermeniz gerekmektedir. Lütfen e-postanızın konu kısmına “AGH-126 Finlandiya” yazınız. Başvuruların çok olmasından dolayı konu kısmı doğru şekilde yazılmayan başvurular diğer e-postalar arasında kaybolabilir ve değerlendirmeye alınmayabilir. Bu nedenle bu konuya lütfen dikkat ediniz.

Başvuru Sonrası Süreç
Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular değerlendirmeye alınır. Başvuruların yoğunluğu nedeniyle sadece olumlu değerlendirilen adaylar ile irtibata geçilir. Bu süreç tahmini başvuruların kapanmasından sonraki 1 aylık süreyi kapsayabilir. Sorularınız için lütfen iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı