Eğitim & Etkinlik

ESC Fırsatları Erasmus+ Webinarı

Kıyıköy Doğa Sporları Kulübü Derneği, Kırklareli Belediyesi, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı ortaklığında gerçekleşecek ESC fırsatları, Europass CV & motivasyon mektubu hazırlama, Eurodesk bilgilendirilmesi ve gönüllü deneyim paylaşımı hakkında gerçekleşecek olan webinara davetlisiniz. Webinara kayıt olmak için tıklayınız.

ESC Europass CV, ülkeler arası öz geçmiş standardizasyonunu sağlamak üzere geliştirilmiş çağdaş bir taslaktır. Bu sayede kişiler kendilerine ait deneyim, yetenek ve yeterliliklerini çok daha açık olarak ifade edebilmektedir. Erasmus+ Programı altında yürütülen projelerde genellikle katılımcı başvurusunda aşamasında sorulan bu öz geçmiş türü, aynı zamanda staj ve iş başvurularında da kullanılmaktadır.

Webinarın diğer bir içeriği olan motivasyon mektubu ise, sizi aynı pozisyona başvuran diğer adaylardan ayıran, bu pozisyon için neden en uygun adayın siz olduğunu anlatan bir belgedir. Europass CV’nin içerisine de eklemek mümkündür.

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

ESC – Gönüllülük Programı kapsamında yurt dışında yaşamış, farklı projelerde çalışmış 2 genç ise bu süreçte yaşadığı tecrübeleri paylaşacaktır.

Tarih: 30.12.2020
Saat: 15:00
Yer: Zoom

Webinar ücretsizdir ve tüm başvurular Türkiye geneline açıktır.

Kayıt olduktan sonra, webinarın link ve diğer bilgiler e-posta yoluyla size gönderilecektir.

Proje duyurularını ve diğer etkinlikleri de takip etmek için, KIYIDOSK sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz:


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu