Erasmus+Erasmus+ Gençlik

Erasmus+ Programları Online Eğitim Semineri

Hayalinizdeki Projeyi Gerçekleştirin!

Uzaktan Eğitim

29 Ekim 2020 | Almanya

“Hayalinizdeki Projeyi Gerçekleştirin!” AB Gençlik Stratejisi Araçları ve Araçları hakkında çevrimiçi bir seminerdir. Katılımcılar, Erasmus +, European Solidarity Corps, Discover EU gibi temel AB programları hakkında daha fazla bilgi edinir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

“Make Things Happen!” adlı çevrimiçi seminer aracılığıyla AB Gençlik Strateji Araçları ve Araçları hakkında daha fazla bilgi edinin. 29 Ekim 2020, 11:00 CET. Gençlik programları için bilgi ve destek kaynaklarını keşfedin, en iyi uygulama örneklerini dinleyin ve meşgul olun! Ayrıca bazı gençleri bu temel AB programlarındaki deneyimlerini ve en iyi uygulamalarla ilgili düşüncelerini paylaşmaya davet ediyoruz.

Konuşmacımız hakkında:

Ariadni Matraka, Gençlik Koordinatörü ve Eğitmen, Helenik Gençlik Katılımı, Yunanistan

Ariadni Matraka, eğitim, öğretim ve araştırma konularında Uluslararası ve Avrupa politikalarında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2013 yılından bu yana, Yunanistan’da yaygın eğitimde eğitmen ve proje koordinatörü olarak, özellikle NEET, Nefret Söylemi Yok hareketi ve zorbalık karşıtı kampanyalarla ilgili yerel faaliyetlerde çok sayıda proje gerçekleştirdi. Erasmus +, Avrupa Dayanışma Birliği, Avrupa Konseyi, vb. Fonları altında projeleri koordine etti. Atina’nın toplum ihtiyaçlarına göre sosyal değişimin desteklenmesi için yerel “İnsanlar, Yerler, Ortaklıklar” ekibini koordine etti ve birlikte eğitti.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu