Erasmus+Erasmus+ Gençlik

Erasmus+ Avrupa Gençlik Hedefleri Semineri

Seminer

1 Ekim 2020 | Çevrimiçi, Almanya

1 Ekim 11:00 CET’de düzenlenecek “Hedef: Avrupa Gençlik Hedeflerine Giriş” çevrimiçi seminerimize kaydolun! 11 Gençlik Hedefi hakkında daha fazla bilgi edinin: kökenleri, hedefleri ve gençlik çalışmasında terfi için en iyi uygulamalar.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Konuşmacılarımız hakkında

Georg Feiner, Koordinatör, SALTO Katılım ve Bilgi Kaynakları Merkezi,

Georg Feiner, Estonya Erasmus + Ulusal Ajansı’nın ev sahipliğini yaptığı SALTO Katılım ve Bilgi Kaynak Merkezi’ne katılmadan önce, 2014 yılından bu yana Avusturya Yapılandırılmış Diyalog faaliyetlerini koordine edip geliştirdiği Avusturya Ulusal Gençlik Konseyi’nde çalıştı. Georg, sosyoloji ve uluslararası kalkınma çalışmaları ve Sürdürülebilir Avrupa Araştırma Enstitüsü’nde daha sürdürülebilir toplumlara geçişte sivil katılım konusunda genç bilim adamı ve proje yöneticisi olarak çalıştı. Örgün eğitiminin yanı sıra çeşitli uluslararası etkinlikler düzenledi ve uluslararası gençlik örgütü United Games of Nations’ın Avusturya şubesini yönetti.

Yapılandırılmış Diyalog için Avrupa Yürütme Komitesi’nin bir parçası olarak, Georg, Avrupa Gençlik Hedeflerini geliştirmek için süreç mimarıydı. Avusturya Ulusal Ajansı Erasmus + Gençlik ile birlikte Eylül 2018’de Viyana’da Avrupa Birliği Gençlik Konferansını düzenledi.

Martin Kitzberger, Uluslararası Gençlik Politikası ve Avusturya Ulusal Gençlik Konseyi için AB Gençlik Diyaloğu

Martin Kitzberger, Avusturya Ulusal Gençlik Konseyi’nde politika sorumlusu olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanları arasında uluslararası ve Avrupa gençlik politikası ve gençlik katılımı bulunmaktadır. 2018’de Viyana’daki Avrupa gençlik konferansının organizatörlerinden biriydi ve Gençlik Hedeflerinin geliştirilmesine ve yaygınlaştırılmasına katkıda bulundu. Martin ekonomi alanında üniversite diplomasına sahiptir ve kültür sektörünün farklı alanlarında çalışmıştır. Viyana’nın farklı yerlerinde tartışma etkinliklerine ev sahipliği yapıyor ve düzenliyor.

Son Başvuru Tarihi: 29 Eylül 2020

erasmus-seminer


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu