Eğitim & Etkinlik

Embark Tersine Mentorluk Programı Başvuru Çağrısı Açıldı

Gelecek Daha Net bünyesinde yürütülen Embark Projesi bu yıl EBRD’nin finansal desteği ile gençleri güçlendirmek, iş dünyası ile bağlantılar kurmak ve toplumları birbirlerine yakınlaştırmak adına yeni aktivitelere başlıyor.

Siz de iş dünyasından üst düzey bir yöneticiye mentor olmak ister miydiniz? Türk iş dünyası hakkında bilgiler edinip, teknoloji, sosyal medya, yeni trendler ve dijital dönüşüm gibi konularda bilgilerinizi paylaşabilirsiniz ve harika bir network olanağına sahip olabilirsiniz.

Başvuru için tıklayınız.

Tersine mentorluk aktivitesi kapsamında:

–  20-29 yaş aralığındaki İngilizce ve/veya Türkçe iyi düzeyde bilen Suriyeli, Türkiyeli ve göçmen gençler başvuru yapabilir.

Proje kapsamında gençler üst düzey bir yönetici ile 4 online görüşme gerçekleştirecektir. Program öncesinde gençlere eğitim verilecektir. Görüşmeler Ekim – Aralık 2020 tarihleri arasında yapılarak toplamda 8-10 hafta sürecektir.

Daha fazla bilgi için: www.embarkproject.com

Sorularınız içinembark@gelecekdaha.net

Are you ready for the challenge to become a mentor to a business executive in Turkey? Would you like to learn more about the business environment and share your experience on topics like technology, social media, and new trends? This is an excellent opportunity to expand your network and lead discussions with a leader.

Embark Project offers it’s Reverse Mentorship Program to Syrian, Turkish and migrant youth fluent in Turkish and/or English and aged between 20-29 years old in Turkey.

The youth will receive training before the program and will conduct 4 online sessions with a business leader between October- December 2020.

To learn more about Embark and join our mentor community please fill the form here.

To learn more about Embark: www.embarkproject.com

For questions please contact: embark@gelecekdaha.net


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu