Gençlik Projeleri

Cev Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonasında Gönüllü Olun!

cev-voleybol

23 Ağustos-8 Eylül 2019 tarihlerinde ilk kez dört ülkenin katılımıyla (Türkiye, Polonya, Macaristan, Slovakya) ortaklaşa düzenlenecek 2019 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda görev almak isteyen gönüllüler için başvuru süreci başladı.

A Bayan Milli Takımımız, A Grubu’nda Sırbistan, Yunanistan, Finlandiya, Fransa ve Bulgaristan ile mücadele edecek. Grup aşamasındaki karşılaşmalarını ise; 23-29 Ağustos 2019 tarihlerinde Ankara Spor Salonu’nda oynayacak. Ülkemiz için büyük önem taşıyan bu organizasyonda görev alacak genç gönüllülere ihtiyaç duyuyoruz.

Eğer; 20 Ağustos – 9 Eylül 2019 tarihleri arasında tüm zamanını bize ayırabileceksen, Dinamik ve takım çalışması gerektiren bir ortama kolaylıkla ayak uydurabileceğini düşünüyorsan, Hemen başvurunu yap!

 

BAŞVURU

 

Başvuru Tarihleri: 29.6.2019 – 1.8.2019

 

Notlar:

– Şehirler arası ulaşım ve Ankara’da konaklama imkanı sağlanamayacağından, başvuruların Ankara’da ikamet eden adaylar tarafından yapılması rica olunur.

– Değerlendirme aşamasında ikinci, üçüncü yabancı dil bilgisi ve daha önce düzenlenmiş uluslararası spor organizasyonlarında tecrübe sahibi olmak tercih sebebi olacaktır.

– Bu platformda yapılacak olan başvurular bir “Ön Başvuru” niteliğinde olup, turnuvada görev alacak gönüllüler federasyonumuzda yapılacak ikinci bir mülakattan sonra belirlenecektir. Bu mülakatın saati, başvuru sürecinin bitiminden sonra adaylara duyurulacaktır.

– Yukarıdaki maddede bahsedilen mülakat duyurusu, adayların e-mail adreslerine toplu olarak gönderilecektir. Bu nedenle, başvuran adayların profillerinde aktif olarak kullandıkları mail adreslerinin kayıtlı olması önemlidir.

-Fotoğrafsız ve bilgileri tam olmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı