BursYurt İçi Burs

Çelikel Eğitim Vakfı Burs Programı

Bugünün Kıvılcımları, Yarının Alev Topları…

Biz de bu hikayeden ilham aldık ve bugünün kıvılcımı olup, yarının alev topu olabilecek gençlerimizin keşfi için 2012 yılında Alev Topları Programı’nı uygulamaya başladık.
Bu program ile, akademik başarı ile sınırlı kalmayan, kişisel farkındalığı yüksek, iletişim becerileri kuvvetli, sosyal sorunlara köklü çözümler üretebilen, etik bakış açısı ile değerlendirme yapabilen gençlerin yetişmesine katkıda bulunmak istiyoruz.

Burs

2020 – 21 eğitim öğretim yılı için yılda 12 ay süreyle aylık 750 TL

Başvuru ve Kabul

Başvuru, değerlendirme ve kabul süreçlerini, Başvuru ve Kabul Yönergesi ve aşağıdaki esaslar çerçevesinde yürütüyoruz.

2020 – 21 Başvuru ve Kabul Takvimi’ne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Başvurular “E-Bursum” üzerinden başladı ve 13 Eylül 2020 Pazar günü, saat 17.00 itibariyle sona erecek. Başvuruların alındığı E-Bursum sistemindeki profil sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilir, üst sekmelerde yer alan “İlanlarımız” başlığı altından Alev Topları Programı (Burs) Başvuruları ilanımıza ulaşarak Başvur menüsünden başvuru sayfamıza erişebilirsiniz.

Sistemde beyan edilen tüm bilgiler ile belgelerin doğru ve tam olması adayın sorumluluğundadır. Başvuru formunu ve belgelerini teslim ettikten sonra, adaylar, form ve belgeler üzerinde herhangi bir değişiklik ya da güncelleme yapamaz.

Adaylarla iletişim için internet sitemiz ile adayların elektronik posta (e-posta) adreslerini tercih ederiz. Özel durumlarda, adaylar ile kişisel telefon numaralarından da iletişime geçebilir, telefon mülakatları yapabiliriz. Başvuru yapan tüm adayların sistemde beyan ettikleri iletişim bilgilerinin aktif ve kullanımda olması önerilir.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu