EVS- AGH Fırsatları

Bulgaristan Avrupa Gönüllü Hizmeti Çağrısı

bulgaristan-evs

Proje Tarihleri : 15 Aralık 2018 – 15 Eylül 2019
Proje Süresi : 9 Ay
Yer : Burgas (Bulgaristan)
Gönüllü Sayısı : 1 (Bir)
Son Başvuru : 23 Kasım 2018, saat 23.00

 

 

Açıklama
Pi Gençlik Derneği’ nin gönderen kuruluş olduğu bu proje hakkında temel bilgiler aşağıdaki bilgi paketinde mevcuttur. Bulgaristan için vize süreci evrakların teslim edilmesinden sonra yaklaşık 6 hafta sürmektedir. Projeye kabul edilmeniz durumunda 6 haftalık uzun vize sürecini lütfen göz önünde bulundurunuz.

 

Bilgi Paketi

 

Başvuru
Başvuru yapmak isteyen kişilerin İngilizce Europass CV (özgeçmiş) lerini ve İngilizce Motivasyon Mektuplarını en geç 23 Kasım 2018, saat 23.00’e kadar agh@pigenclikdernegi.org adresine göndermeleri gerekmektedir. Lütfen e-postanızın konu kısmına “AGH-105 Bulgaristan” yazınız. Başvuruların çok olmasından dolayı konu kısmı doğru şekilde yazılmayan başvurular diğer e-postalar arasında kaybolabilir ve değerlendirmeye alınmayabilir. Bu nedenle bu konuya lütfen dikkat ediniz.

Başvuru Sonrası Süreç
Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular değerlendirmeye alınır. Başvuruların yoğunluğu nedeniyle sadece olumlu değerlendirilen adaylar ile irtibata geçilir. Bu süreç tahmini başvuruların kapanmasından sonraki 1 aylık süreyi kapsayabilir. Sorularınız için lütfen iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı