Eğitim Burs Duyuruları

Bilkent Denetim ve Danışmanlık Kulübü 3D Zirve

3d-zirve

3D Zirve

Tarih: 16 Kasım 2019   09:00/17:00
Yer: Ankara Point Hotel

Tarih: 17 Kasım 2019   09:00/17:00
Yer: Bilkent Üniversitesi

Bilet Fiyatı:  
1. Gün Bilet Fiyatı : 20 TL
2. Gün Bilet Fiyatı : 20 TL
Kombine: 30 TL
Yaş Sınırı : Yok

 

İki günden oluşan kariyer zirvesinin birinci gününde her sektörden uzman konuşmacıların katıldığı seminer dizisinden oluşmaktadır.  İlk gün katılımcılar dinleyerek ve düşünerek farkındalık kazanıyorlar. Bunun yanı sıra, 3D Zirve Katılım Sertifikasına sahip oluyorlar. İkinci gün, katılımcılar Türkiye İç Denetim Enstitüsü işbirliği ile alanında uzman 25 kişiyle Design Thinking etkinlikleri gerçekleştiriliyor.  İş hayatını, özellikle çalışmayı hedeflediği sektördeki firmaları ve bu firmaların yaptıkları çalışmaları öğrenmek isteyen, heyecanlı bir ruha sahip olan üniversite öğrencileri etkinliğimizin hedef kitlesini oluşturmaktadır.

 

BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

İlk gün katılımcılar çeşitli sektörlerden gelen C level yöneticilerin konuşmalarını dinleyerek ve düşünerek farkındalık kazanıyorlar. İş hayatını, özellikle çalışmayı hedeflediği sektördeki firmaları ve bu firmaların yaptıkları çalışmaları öğrenmek isteyen, kariyerinde fark yaratmak isteyen herkesi 16-17 Kasım’da 3D Zirve’ye davet ediyoruz.

 

3D Zirve 16-17 Kasım’da Ankara Point Hotel’de gerçekleşiyor! Etkinlik tüm üniversite öğrencilerine açıktır.
3D Zirve’nin ilk gününde birçok farklı sektörden şirketlerden gelen C Level yöneticiler kariyerleri, şirketleri ve iş hayatı hakkında seminerler verecekler. İkinci gün ise Bilkent Üniversitesinde gerçekleşecek ve ilk güne göre daha genç-dinamik şirket yetkilileriyle Design Thinking çalışması yapılacak, ardında da katılımcılar yetkililerle birebir görüşüp network kurma imkanı bulacak.
Biletler Biletinial ve @accbilkent biosunda!

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı