AB Proje Duyuruları

“Bayer Genç Bilim Elçileri” Projesi 2015 – 2016 Dönemi Proje Örgütlenmelerini Arıyor

genc-bilim-elcileri

“Bayer Genç Bilim Elçileri” Projesi bu sene de devam ediyor ve örgütlenmelerini arıyor! Bu proje; temelde, önce gençlere sonra da çocuklara doğa bilimlerini sevdirmeyi ve evrende olup bitenleri merak edip sorgulatmayı hedefliyor. Bayer ve Toplum Gönüllüleri Vakfı işbirliği ile yürütülüyor.

Proje ile ilgili genel bilgiye http://tog.org.tr/tr/calismalarimiz/detay/projeler/bayer-genc-bilim-elcileri-projesi adresinden ulaşabilirsiniz.

Eğer, örgütlenme olarak siz de Bayer Genç Bilim Elçileri Projesi’ni uygulamak istiyorsanız ve bununla alakalı 11 – 16 Kasım 2015 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek proje eğitimine tam zamanlı katılmayı kabul ediyorsanız, hemen bir toplantı yapıp proje ekibini ve bu proje ekibinden eğitime gelecek olan 3 kişiyi (bu 3 kişiyi seçerken ekibinizde mümkünse 2 kadın 1 erkek bulundurun) belirleyebilirsiniz. Sonrasında başvuru formunu hep birlikte doldurup, 18 Ekim 2015 Pazar günü 23:59 saatine kadar bilimelcileri@tog.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz: https://goo.gl/JmZXfH

Başvuru sürecinde proje ekibinden bilimelcileri@tog.org.tr adresinden destek alabilirsiniz. Sormak istediğiniz bir şeyler olursa bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu yıl Bayer Genç Bilim Elçileri Projesi’ni uygulayacak ekipler aynı zamanda Mayıs ayından itibaren Bilim Tohumları Ekibi ile birlikte kırsal alanlarda proje etkinliklerini de gerçekleştirecekler!

Bayer Genç Bilim Elçileri – Bilim Tohumları Projesi ile ilgili detaylı bilgiye http://tog.org.tr/tr/calismalarimiz/detay/projeler/bilim-tohumlari-ekibi adresinden ulaşabilirsiniz.

Bayer Genç Bilim Elçileri Projesi 2011 yılından bu yana:

Adana Çukurova Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Afyon Kocatepe Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Ankara Gazi Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Ankara Hacettepe Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Balıkesir Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Bartın Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Denizli Pamukkale Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Edirne Trakya Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Elazığ Fırat Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, İzmir Ege Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, İstanbul Maltepe Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Beyazıt Yerleşkesi, Kars Kafkas Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Kırıkkale Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Kocaeli Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Konya Selçuk Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Nevşehir Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Ordu Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Siirt Üniversitesi Toplum Gönülleri, Şırnak Üniversitesi Toplum Gönüllüleri, Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Toplum Gönüllüleri ve Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Toplum Gönüllüleri ile gerçekleştirildi.

BGBE Bilim Tohumları Ekibi 2014 yılından bu yana;

Adana, Adıyaman, Ağrı, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bingöl, Bursa, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Edirne, Gaziantep, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Manisa, Malatya, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Tokat, Uşak, Yalova ve Yozgat illerinde gerçekleştirildi.

Kaynak: Toplum Gönüllüleri Vakfı


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı