BlogKariyerOnline Kaynaklar

Askıda Eğitim

Üniversitede kazanamadığın yetkinlikler ile ilgili eğitim mi arıyorsun? Askıda Eğitim bunun için kesinlikle en doğru adres. Üstelik 18-30 yaş arası üniversite öğrencisi ve yeni mezun için tamamen ücretsiz. Askıda Eğitim bunun için 3 adet başlık ayırmış: Askıda Webinar, Askıda Kurs ve Askıda Akademi. Yetkinlikleri soft skills ve hard skills olmak üzere bu 3 başlıkta ele almış.

SİTEYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Hepsini kısaca inceleyecek olursak;

  • ASKIDA WEBİNAR: Belirli bir konu üzerine yaklaşık 2 saatten oluşan günlük eğitimleri kapsıyor. Bu eğitimler için kontenjan sınırlaması bulunmuyor. Her ay yapılacak eğitimleri Askıda Eğitim’in web sitesindeki takvimde bulabilirsiniz.
  • ASKIDA KURS: Belirli bir konu üzerine hafta ve saat üzerinden yapılan eğitimleri kapsıyor. Bu eğitimler içinse kontenjan sınırlaması bulunuyor. İkna ve Etkileşim, MBA kursları yapıldı bile. Kişi sınırlaması nedeniyle oldukça interaktif geçen eğitimler. Süreç sonunda katılımcılara büyük katkılar sağladı.
  • ASKIDA AKADEMİ: 3 aylık bir periyotta hem soft skills hem de hard skills eğitimlerden oluşan bir süreç. Soft skills eğitimler ile başlayacak olan süreç kazanılan yetkinlikler ile hard skills eğitimlere yol açacak.

Gönüllü eğitmenlerimiz aracılığı ile öğrenmeye istekli tüm gençleri Askıda Eğitime davet ediyoruz. Ayrıca gönüllü eğitmen olmak isterseniz web sitesini inceleyebilir, info@askidaegitim.com adresinden ulaşabilir ve askıya bir eğitim de siz bırakabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu