Gençlik Projeleri

Almanya Berlin 6 Gün Erasmus+ Eğitim Kursu

almanya-erasmus

Almanya Berlin’de 1-7 Mart 2020 tarihleri arasında “Step into Strategic Partnerships on Inclusion within Erasmus+ YOUTH IN ACTION” eğitim kursu düzenlenecektir.

 

 

 

Hibe ve Ödemeler

Etkinliğin niteliği ile ilgili açıklama, hedefleri ve başvuran profilini öğrenmek için başvuru adresine gidilmesi gerekmektedir. Etkinliğe katılmaya hak kazanan katılımcıların şehirler arası ekonomik sınıf yolculuk masrafları ve  24 Mart 2020 akşamından 28 Mart 2020  sabahına kadar konaklama ve yemek masrafları Türkiye Ulusal Ajansı tarafından karşılanacaktır.

 

Ek belge gönderilmesine gerek yoktur. Başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken diğer hususları öğrenmek için mutlaka incelemeniz gereken adres:

Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA)

 

Başvuru:

https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/step-into-strategic-partnerships-on-inclusion-within-erasmus-youth-in-action.8475/

 

 

UA Linki: http://www.ua.gov.tr/kurumsal/duyuru-ve-etkinlikler/2019/12/18/default-calendar/step-into-strategic-partnerships-on-inclusion-within-erasmus-youth-in-action-1-7-mart-2020-berlin-almanya

 

 

Son Başvuru Tarihi: 17 Ocak 2020

 

Önemli Not: Türkiye’den 1 katılımcı seçilecektir.

 

Etkinlik Dili: İngilizce

 

Diğer gençlik projeleri ilanlarımız için tıklayınız.

Salto Youth programlarına başvuru kılavuzumuz için  tıkla


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı